Olivia

Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstar

Lokalizacja

Hotel znajduje się w dzielnicy Oliwa, nieopodal Uniwersytetu Gdańskiego, 10 minut spacerem od Międzynarodowych Targów Gdańskich. Port Lotniczy Rębiechowo znajduje się w odległości 14 km, a 3.5 km dzieli go od najbliższej plaży z molo.

Zakwaterowanie

Hotel jest częścią Hali Sportowo- Widowiskowej Olivia, w której odbywają się imprezy sportowe rangi międzynarodowej. Dysponuje on 46 funkcjonalnie urządzonymi pokojami 2-osobowymi, w tym 33- o podwyższonym standardzie oraz jednym apartamentem. W 27 pokojach istnieje możliwość dostawki. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor LCD z TV SAT. Część pokoi ma dostęp do Internetu.

Udogodnienia

Goście mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu ze stanowiska komputerowego w recepcji oraz w części pokoi hotelowych. Przy obiekcie znajduje się obszerny parking. Od października do marca w soboty i niedziele oraz o okresie ferii przy obiekcie działa lodowisko i wypożyczalnia łyżew.

Wyżywienie

Śniadania wliczone są w cenę noclegu, a hotelowa restauracja oferuje całodzienne wyżywienie oraz organizację imprez okolicznościowych.

Konferencje

Hotel dysponuje salą konferencyjną mogącą pomieścić, w zależności od ustawień do 100 osób. Natomiast Hala Widowiskowo – Sportowa oferuje wynajem powierzchni w różnych aranżacjach.


Ceny

Ceny od: 36,85 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Olivia Olivia
Olivia Olivia

www.polhotels.com  www.poltravel.com