Novotel Gdansk Centrum

ul. Pszenna 1
80-749 Gdansk

---------------------------------

English version 


Deutsche
fassung

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee

../../images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpgGdańsk to jedno z piękniejszych miast polskich, przez wieki jeden z największych portów Bałtyku, miasto o bogatej historii i własnym niepowtarzalnym kolorycie. Świadectwem jego wielowiekowej śietności są dzisiaj piękne, zabytkowe kamienice, ratusz z XIV - XVI w. czy dźwig portowy - Żuraw z XIV w.

Novotel usytuowany jest o krok od gdańskiej Starówki, na Wyspie Spichrzów, nad Mołtawą w pobliżu trasy Warszawa - Gdańsk, 15 km od lotniska.

Oferuje gościom 150 pokoje dwuosobowe ( w tym pokoje dla niepalących), z łązienką, TV Sat, telefonem i całodobową obsługą. Dysponuje również pokojem dla osób niepełnosprawnych.

Novotel jest idealnym miejscem do organizacji narad, konferencji i zjazdów - posiada 4 sale wielofunkcyjne z wyposażeniem audiowizualnym, które mogą pomieścić łącznie do 300 osób, a także pokój konferencyjny.

Hotelowa restauracja "Garden Brasserie" zaprasza na tradycyjne potrawy kuchni polskiej, a aperitif - bar oraz grill - bar - na smakowite dania i przekąski.

Nasi goście mają do dyspozycji ponadto:parking, kasę wymiany walut, salon fryzjerski oraz kiosk z gazetami i upominkami.

Honorujemy karty kredytowe.


Ceny:

Ceny od 175 PLN.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika


Lokalizacja

Hotel jest położony na Wyspie Spichrzów-historycznej części Gdańska, 500 m oddalony od centrum miasta tętniącego życiem handlowym. Lotnisko znajduje się 15 km  od hotelu a stacja kolejowa jest oddalona o 1,5 km od hotelu.


mapsm.jpg (11095 bytes) Kliknij, żeby zobaczyć mapę


www.polhotels.com www.poltravel.com