Hotel Zamek Krokowa

Zamkowa 1
84-110 Krokowa
Tel.:+48 58 77 42 111
Fax:+48 58 77 42 110
e-mail:zamek@centrum.home.plEnglish
versionDeutsche FassungZamek w Krokowej to wyjątkowy hotel, który oferuje Państwu 37 pokoi ( ok. 71 miejsc noclegowych) i stwarza idealne warunki nie tylko na rodzinne wczasy, krótki urlop czy też weekendowy pobyt nad morzem, ale także na połączenie obowiązków służbowych z aktywnym wypoczynkiem. Hotel położony jest w sercu Północnych Kaszub, w bliskości nadmorskich plaż (ok. 8 km do plaży w Dębkach, Karwi), a najbliższe lotnisko oddalone jest o ok. 80 km (Gdańsk Rębiechowo).
W hotelu mieści się Restauracja Zamkowa, przytulna kawiarnia oraz drink bar znajdujący się w 700 letniej piwnicy zamkowej. Zamek otulony jest rozległym parkiem, gdzie można podziwiać unikatowe pomniki przyrody, a jego alejki poprowadzą przez mostek wprost do ogrodu włoskiego.
Oferujemy Państwu wypoczynek i relaks w „ Beauty & Wellness Podzamcze”, gdzie znajdują się Studio Masażu „ Kropla Miodu, Studio Kreacji Fryzur L'OREAL PROFESSIONNEL oraz Solarium „Kamelon”. Dysponujemy kortami tenisowymi, boiskiem do siatkówki oraz rowerami górskimi.
Zamek w Krokowej to idealne miejsce do relaksu i rodzinnego wypoczynku, a także do organizacji szkoleń i konferencji. Nasze długoletnie doświadczenie przy organizacji uroczystości okolicznościowych sprawiamy, że każda uroczystość jest niepowtarzalna i perfekcyjnie przygotowana.
Zapraszamy do Zamku w Krokowej, gdzie mogą Państwo odetchnąć atmosferą 700 letniej historii…Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (7)


Lokalizacja

Zamek w Krokowej jest zlokalizowany na terenie północnych Kaszub w malowniczej okolicy Puszczy, w niewielkiej odległości od plaży w Dąbkach i Karwi. Najbliższe lotnisko międzynarodowe znajduje się w Gdańsku i jest odległe o ok. 70 km.


Kliknij ¿eby zobaczyæ mapkê