IRS Royal Apartments - Machiato

Ul. Hallera 165
80-416 Gdańsk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Apartament znajduje się w 10-piętrowym, nowoczesnym, inspirowanym skandynawską elegancją budynku przy ul. Hallera 165. Atutem miejsca jest bliskość stadionu piłkarskiego PGE Arena oraz Centrum Wystawienniczego Targów Gdańskich i doskonałe połączenia komunikacyjne z Trójmiastem.

Zakwaterowanie

Ten klimatyzowany 4- osobowego apartament składa się sypialni, salonu, garderoby, aneksu kuchennego, łazienki z natryskiem, toalety. W sypialni znajduje się łóżko typu queen size. Salon wyposażono w komfortową, rozkładaną kanapę oraz łóżeczko turystyczne dla dziecka W pełni wyposażona kuchnia ( garnki, szkło, zastawę obiadową, sztućce; zmywarka duża chłodziarko – zamrażarka kuchenka mikrofalowa płyta ceramiczna piekarnik czajnik bezprzewodowy krzesełko do karmienia dziecka) pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków. W salonie i w sypialni znajdują się telewizory LCD oraz DVD.

Udogodnienia

Apartament posiada miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Budynek z cichobieżną windą, klimatyzacją. Tereny zielone i ścieżki rowerowe ( rowerowa trasa nadmorska łącząca całe Trójmiasto) zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Informacje dodatkowe

Przy zameldowaniu obowiązuje wpłata kaucji w wysokości 300 PLN.


Ceny

Ceny od: 75,62 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

IRS Royal Apartments - Machiato IRS Royal Apartments - Machiato
IRS Royal Apartments - Machiato

www.polhotels.com  www.poltravel.com