Hostel Hotelioni 1


Siennicka 25 Gdańsk

English
version

Zdjęcia  

Hostel 1 Hotelioni znajduje się blisko historycznej części Gdańska. Zaledwie w ciągu 10 minut spacerem goście mogą dojść do zabytkowego starego miasta, rzeki Motławy, słynnego gdańskiego Żurawia. Bliska odległość do najpiękniejszego kąpieliska Stogi z najczystszą i największą strzeżoną plażą stanowi atrakcję dla gości Hostel Helioni 1.
Hostel posiada 42 miejsca noclegowe. Goście pragnący większej prywatności mogą wybrać pokoje jedno, dwu lub trzyosobowe. W pokojach istnieje możliwość dostawki dla osoby dorosłej. Zaś dla gości pragnących towarzystwa i zawierania nowych znajomości doskonałe będą dormitoria 6 lub 8-osobowe. Hotel posiad w pełni wyposażoną kuchnię gdzie goście mogą sami przygotować sobie posiłki. Jeśli rano nie chcesz przygotowywać sobie śniadania samemu jest możliwość zamówienia śniadania za dodatkową opłatą. Dostępne jest bezprzewodowe łącze internetowe oraz TV kablowa. W hostelu możesz wypożyczyc suszarkę do włosów. Goście zmotoryzowani mogą zostawić samochód na bezpłatnym parkingu.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (22)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do Daisy Superior dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Hostel Hotelioni 1  hotel
<
Lokalizacja


Hotel znajduje się w blisko centrum Gdańska. Do centrum i dworca głownego można dojechać w pare minut tramwajem. W ciągu 10 minut można dojść spacerem do starego miasta. Do plaży można dojechać tramwajem w ciągu 15 minut.