HOLLAND HOUSE RESIDENCE

Długi Targ 33/34, 80-830 Gdańsk
tel. +48 58 325 77 77, fax +48 58 325 77 78, recepcja@hotelhollandhouse.pl


English
version

 

Rezydencja Holland House mieści się w samym centrum gdańskiego Starego Miasta, w otoczeniu zabytków i urokliwych kamieniczek. Rezydencja zajmuje 2 zabytkowe kamienice położone pomiędzy fontanną Neptuna a Zieloną Bramą na Długim Targu. Wystrój wnętrz rezydencji nawiązuje do epoki kolonializmu i podbojów morskich. Hotel ma charakter butikowy.
Goście będą tu mogli poczuć się jak w historycznej rezydencji, z której rozciąga się wspaniały widok na zabytkową gdąńską starówkę, lecz także cieszyć się nowoczesnymi udogodnieniami.

Pokoje

Holland House Residence posiada 26 funkcjonalnych, komfortowych, gustownie urządzonych pokoi. Każdy pokój ma inny, niepowtarzalny wystrój wnętrza, a jednocześnie zapewnia nowoczesność i ergonomie. Goście mogą wybrać pokoje jednoosobowe SGL Classic, dwuosobowe DBL Classic oraz pokoje DBL Superior o podwyższonym standardzie z możliwością wstawienia łóżka dostawnego. W pokojach jest dostęp do internetu wliczony w cenę pokoju.

Restauracje

Rano na gości czeka wyśmienite śniadanie wliczone w cenę pokoju.
Goście mogą zjeść świetnie przyrządzone i niezwykle oryginalnie dania w restauracji Latający Holender, mieszczącej się w zabytkowej kamienicy. Wystrój wnętrz nawiązuje, podobnie jak w hotelu, do dalekich wypraw morskich. Wiszące nad głowami gości żagle, maszty i liny, tworza atmosferę morskich przygód. Wspaniały klimat wzbogaca świetna muzyka na żywo. Wykwintnie podane dania są ucztą dla oczu, a przede wszystkim dla podniebienia. Szczególnym przysmakiem są potrawy z ryb.
W ciepłe dni można wybrać miejsce w zielonym ogródku letnim i ciszyć się słoncem, widokami i wspaniałym smakiem potraw.f

Dodatkowe usługi

Hotel z uwagi na swoje usytuowanie na Gdańskiej starówce nie posiada własnego parkingu. Udostępniamy miejsca parkingowe przy sąsiedniej ulicy na parkingu dozorowanym. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.


 


 

 


Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)


Lokalizacja

Kliknij, żeby zobaczyć mapę 

 

Rezydencja Holland House znajduje się w samym centrum gdańskiej starówki, przy głównej ulicy Długi Targ.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)