logo1.jpg (6421 bytes)

Kamienica Goldwasser

Ul. Długie Pobrzeże 22
80-888 Gdańsk
Polska
Tel: +48-58 3018878
Fax: +48-58 3011244
e-mail:goldwasser@jakr.pl
---------------------------------
English version


Deutsche
Fassung

 

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee

front.jpg (28400 bytes)SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KAMIENICY GOLDWASSER W GDAŃSKU 

Restaurację Goldwasser znajdziecie Państwo nad Motlawą w samym sercu Gdańskiej Starówki, tuż przy XIV w. Żurawiu. Zapraszamy do odpoczynku w romantycznej atmosferze ogrodu letniego, restauracji, sali bankietowej lub pięknie położonego tarasu widokowego na I piętrze na Port Yachtowy "Marina". 
Oferujemy Państwu 20 miejsc w 7 apartamentach o powierzchni od 20 do 40 m2
. Wszystkie apartamenty posiadaja oddzielny salonik, sypialnię, łazienkę z prysznicem, balkonem, kominkiem lub kuchnią. Pokoje wyposażone są w telefony, TV Sat. 
W naszej restauracji na parterze będziecie mieli Państwo okazję delektować się daniami w wyjątkowo kameralnej atmosferze. Nasza sala bankietowa na 30 miejsc została zaprojektowana z myślą o możliwości organizacji przyjęć bankietów i innych spotkań. Goście mają u nas mozliwośc parkowania oraz otrzymać kartę wjazdu na Stare Miasto.  
Apartamenty  Goldwasser to indywidualny styl w typowej dla Gdańska Kamienicy o bardzo romantycznym i pięknym wyglądzie. 


Pokój


Ceny:

Anulacje dokonane w przeciagu 10 dni przed data przyjazdu moga byc obciazone oplata anulacyjna w wysokosci 100%Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)


Lokalizacja

Hotel jest położony w centrum miasta, 1 km od głównej stacji kolejowej i stacji PKS . Najbliższe lotnisko jest 10 km od hotelu. 
Dojazd do Starówki wszystkimi środkami transportu miejskiego. Zakaz wjazdu na Stare Misto autobusami i tramwajami. Można dojść pieszo lub wunająć taxi. 


mapsm.jpg (11095 bytes) Kliknij, zeby zobaczyć mapę dojazdu do hotelu.

www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)