Hotel Gdańsk

9 Szafarnia Street
80-755 Gdańsk
tel.: +48 58 300 17 17
e-mail:rezerwacja@hotelgdansk.com.pl

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee
---------------------------------
English version


Deutsche fassung

/images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpggwiazdka.jpg

Butikowy kompleks Hotel Gdańsk położony jest w centrum Gdańska, nad malowniczą mariną jachtową. Hotel tworzą dwie doskonale uzupełniające się części - spichlerz z XVIII wieku, odrestaurowany z wielką dbałością o szczegóły, urzekający swoją elegancją i historią, oraz część yachting, w której nowoczesny design nawiązuje do tematyki żeglarskiej. Tym samym, każda część Hotelu Gdańsk jest nierozerwalnie powiązana z bogatą historią i tradycjami miasta Gdańska. Hotel Gdańsk oferuje 96 komfortowych pokoi, w tym wiele przepięknie urządzonych apartamentów, m.in. Apartament im. Lecha Wałęsy i Apartamenty Familijne z widokiem na gdańskiego Żurawia.
Centrum konferencyjne w Hotelu Gdańsk to 4 sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny i posiadające dostęp do światła dziennego. Możliwe jest zorganizowanie konferencji dla 200 osób, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim uczestnikom bazy noclegowej. Przy centrum konferencyjnym znajduje się Kawiarnia Hotelu Gdańsk, w której można napić się wyśmienitej kawy i skosztować jednego z pysznych domowych ciast i deserów.
Ekskluzywne Med Spa w Hotelu Gdańsk na powierzchni 450 m2 oferuje 7 gabinetów i salon stylizacji fryzur oraz Centrum Saun. Największym atutem Med Spa są najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym wykonywane są niezwykle skuteczne zabiegi pozwalające zachować na dłużej piękny i młody wygląd. Med Spa dysponuje tak znakomitymi urządzeniami jak Raylife, Body Sound Program, Endermologie LPG, Soft Pack. Centrum Saun, obejmujące saunę fińską z koloroterapią, saunę parową z efektem gwieździstego nieba, grotę solno-lodową oraz salon wypoczynkowy, jest dostępne nieodpłatnie dla gości hotelowych.
Restauracja Hotel Gdańsk to niezwykła restauracja w wyjątkowym miejscu Gdańska. Słynna 'Kaczka a la Brovarnia' oraz 'Pikantna Zupa Rybna' stały się już kultowymi potrawami. Wyjątkową aurę we wnętrzach restauracji tworzy 300-letnia drewniana konstrukcja spichlerza. Mini-browar Brovarnia Gdańsk warzy najlepsze piwo w Polsce - I miejsce dla piwa ciemnego na konkursie piw z Żywcu Birofilia 2011. W Brovarni co roku we wrześniu i październiku odbywa się też Święto Piwa Oktoberfest, dzięki któremu nie trzeba jechać do Monachium, żeby wziąć udział w tej imprezie.


Ceny

Ceny od 640 PLN.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika


Lokalizacja

Hotel znajduje się nad brzegiem Motławy, 3 km od Dworca Głównego oraz 18 km od lotniska w Rembiechowie. Przystanek tramwajowy linii nr 8 i 13 znajduje się 500 m od hotelu


mapsm.jpg (11095 bytes)
KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ


www.polhotels.com www.poltravel.com