Dwór Oliwski


Wersja polska    Deutsche Fassung


gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do luksusowego, pięciogwiazdkowego Hotelu, restauracji i SPA, mieszczącego się w XVII wiecznym Dworku w Gdańsku-Oliwie.
Dwór Oliwski jest położony na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 15 km od gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy.
W Dworze Oliwskim znajduje się 70 klimatyzowanych pokoi w tym dwa apartamenty i  11 pokoi junior suite, restauracja, przytulna herbaciarnia, bar z tarasami oraz XVII – wieczna winiarnia. Hotel otoczony jest urzekającym ogrodem.
W Dworze Oliwskim znajdują się klimatyzowane, sale konferencyjne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audio-video. Sala biała o powierzchni 110 m² oraz sala perłowa o powierzchni 140 m² . Oczywiście istnieje możliwość dzielenia każdej z sal konferencyjnych na 2 mniejsze, w przypadku organizacji kameralnych spotkań. Zapewniamy profesjonalną organizację i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, szkoleń i imprez integracyjnych.
Po dniu pełnym wrażeń można odpocząć w SPA, w którym znajdują się basen, sauny, sanarium, jacuzzi, studio cardio, gabinet kosmetyczny i gabinet masażu. Prowadzone są zajęcia nordic walking, joga oraz aquaaerobic.

 


Adres ul. Bytowska 4,
80-328 Gdańsk
Przeciętne odległości:
  • Do lotniska - 12 km
  • Do głównej stacji kolejowej - 2 km