logo

Best Western Plus Arkon Park

Ul. Śląska 10/10
80-384 Gdańsk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel usytuowany jest w dynamicznie rozwijającej się strefie biznesowej, w Gdańsku Oliwie, w dogodnej lokalizacji względem centrum Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. Nowoczesność, która przejawia się w prostych i jasnych elementach wystroju, połączona została z żywymi barwami, co daje efekt świeżości i niezobowiązującej elegancji.

Hotel Best Western Plus Arkon Park usytuowany jest w Gdańsku-Oliwie, tuż przy Międzynarodowych Targach Gdańskich. Na Rynek Starego Miasta w Gdańsku można stąd dojechać w ciągu zaledwie 15 minut, zaś od plaży hotel dzieli 10 minut jazdy samochodem.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje nowocześnie urządzone pokoje, wyposażone w telewizor LCD, telefon oraz biurko z komfortowym miejscem do pracy. Do dyspozycji gości jest 81 klimatyzowanych pokoi, w tym pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Udogodnienia

Swoim gościom hotel Best Western Plus Arkon Park zapewnia dostęp do Internetu oraz duży podziemny garaż. Na 1. piętrze obiektu znajdują się 2 profesjonalne korty do squasha oraz siłownia. Po ćwiczeniach można odprężyć się w saunie (suchej lub parowej) oraz poddać się relaksującemu masażowi.

Wyżywienie

Restauracja w hotelu Best Western Plus Arkon Park zaprasza na tradycyjne specjały, przyrządzane według nowatorskich receptur.
Na miejscu znajduje się również lobby bar.

Konferencje

Do dyspozycji gości hotelu Arkon jest centrum konferencyjne z 4 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, z których najmniejsza mieści 25, a największa 110 osób. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, obejmujący ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, mikrofon bezprzewodowy, odtwarzacz DVD oraz telewizor LCD.

Informacje dodatkowe

Cena nie zawiera opłaty miejscowej w wysokości 2.00 PLN za osobę/za dobę.


Ceny

Ceny od: 98,75 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Best Western Plus Arkon Park Best Western Plus Arkon Park
Best Western Plus Arkon Park Best Western Plus Arkon Park

www.polhotels.com  www.poltravel.com