Admirał

Ul. Tobiasza 9
80-837 Gdańsk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstarstar

Lokalizacja

Marynistyczny Hotel Admirał został otwarty niedawno na gdańskiej Starówce. W bezpośrednim sąsiedztwie Motławy utworzono hotel łączący w sobie współczesny luksus z urokiem przeszłości. Jedyna w swoim rodzaju atmosfera gdańskiego Starego Miasta, profesjonalna i przyjazna obsługa, doskonała kuchnia hotelowej restauracji i relaksacja w strefie rekreacyjnej, zapewniają wysoki komfort pobytu.

Pokoje

Hotel dysponuje 44 pokojami o wysokim standardzie, z uroczym widokiem kamienic gdańskiej starówki. Pokoje jednoosobowe posiadają możliwość zakwaterowania drugiej osoby. Wszystkie pokoje wyposażone są w: klimatyzację, telefon, telewizję satelitarną, minibar, dostęp do Internetu, zestaw do przygotowywania kawy lub herbaty, sejf, suszarkę.

Udogodnienia

Hotel dysponuje pokojami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajdują się strefy bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Wyżywienie

Elegancko udekorowana hotelowa restauracja mieści do 90 osób. Restauracja serwuje doskonałe potrawy zarówno kuchni regionalnej, jak i europejskiej. Każdego ranka serwujemy śniadania w postaci stołu szwedzkiego.

Konferencje

Hotel posiada salę szkoleniową wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt konferencyjny. Sala wyposażona jest w klimatyzację i ma dostęp do światła dziennego. Sala mieści 60 osób w ustawieniu teatralnym.


Ceny

Ceny od: 82,17 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Admirał Admirał
Admirał Admirał

www.polhotels.com  www.poltravel.com