Horeka

Ul. Kazimierza Pułaskiego 11
19-300 Ełk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstar

Lokalizacja

Hotel Horeka zlokalizowany jest w samym centrum Ełku, nad brzegiem Jeziora Ełckiego, obok uroczej nadjeziornej promenady z wieloma restauracjami i barami. Jezioro Ełckie o powierzchni ponad 5 km kwadratowych, razem z przepływającą przez nie rzeką Ełk jest znakomitym miejscem do uprawiania turystyki kajakowej, żeglarstwa oraz szeregu innych sportów wodnych i motorowodnych.
Hotel Horeka, dzięki swojemu położeniu w odległości ok. 90 km od granicy państwa przy trasie do przejść granicznych w Gołdapi (Federacja Rosyjska), Budzisku i Ogrodnikach (Litwa, Łotwa i Estonia), jest znakomitą bazą noclegową dla turystów podróżujących do wyżej wymienionych państw. Umiejscowienie hotelu w centrum miasta dysponującego strefą ekonomiczną, zapewnia gościom biznesowym bezproblemowy dostęp do urzędów, banków i firm na obszarze miasta.

Pokoje

Hotel Horeka oferuje 64 miejsc noclegowych w wygodnie wyposażonych jedno-,dwu- i trzyosobowych pokojach oraz dwupokojowych apartamentach.
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję satelitarną, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu.
Oferujemy również takie usługi, jak budzenie telefoniczne, pranie i prasowanie.

Udogodnienia

Hotel posiada jedyny w okolicy, własny parking strzeżony, ogrodzony i monitorowany 24h na dobę. Jest on bezpłatny dla gości hotelowych.


Wyżywienie

Hotelowy pub oferuje bilard, dobre piwo i doskonałe posiłki.

Konferencje

Dzięki dogodnej lokalizacji, zapleczu technicznym oraz profesjonalnej obsłudze cateringowej, Hotel Horeka jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, seminariów, prezentacji, imprez okolicznościowych i integracyjnych. Hotel Horeka posiada salę konferencyjną na 60 – 80 osób.
Wyposażenie sali obejmuje ekran, rzutnik folii, flipchart, komputer, nagłośnienie, mikrofon, wskaźnik laserowy, telewizor, wideo oraz dostęp do internetu. Na życzenie Państwa zorganizujemy także imprezy towarzyszące np.: kuligi, wycieczki rowerowe, paintball i inne. Zapraszamy także na unikalne, kameralne imprezy okolicznościowe: wesela, jubileusze, chrzciny, komunie, urodziny oraz inne.


Ceny

Ceny od: 33,83 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Horeka

www.polhotels.com  www.poltravel.com