Vital & Spa Resort Szarotka

Miejscowość Zieleniec 72
57-340 Duszniki-Zdrój
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Zieleniec położony jest w południowo-zachodniej Polsce w Województwie Dolnośląskim w Powiecie Kłodzkim na wysokości 800-960 m n.p.m. w paśmie Gór Orlickich.
Miejscowość jest wymarzonym miejscem do wypoczynku i zregenerowania sił witalnych niezależnie od pory roku. Zbliżony do alpejskiego mikroklimat wymusza na organizmie zwiększenie produkcji czerwonych krwinek, co przekłada się bezpośrednio na dobre samopoczucie i zdrowie.

Zakwaterowanie

Dyskretna elegancja, dobry smak i wyczucie proporcji sprawiają, że pokoje i apartamenty Szarotki są przytulne i przyjazne swoim mieszańcom.
Szarotka dysponuje 140 miejscami noclegowymi oferowanymi w dwóch standardach: superior i prima.

Opłata uzdrowiskowa 3,00 PLN/os./dzień
Doba hotelowa trwa od 15:00 – 11:00

Udogodnienia

W trosce o dobre samopoczucie klientów Szarotki postanowiliśmy dostarczyć im kolejnego eliksiru młodości - wyśmienitej, niczym nieskrępowanej zabawy. Specjalnie dla naszych gości stworzyliśmy Music Bar - lokal zainspirowany dokonaniami artystycznymi Milesa Davisa. Twórczość mistrza nie determinuje jednak atmosfery klubu - ta zależy wyłącznie od oczekiwań i kreatywności jego klientów.
Dodatkowo, w hotelu basen, sauna, jacuzzi i siłownia.

Wyżywienie

W restauracji Szarotka smakować można potraw regionalnych uzupełnionych szeroką propozycją kuchni europejskiej. Potrawy znajdujące się w bogatym menu restauracji kuszą nie tylko smakiem i zapachem, ale także niezwykle apetycznym wyglądem. Restauracja Alpejska
Serwuje wyrafinowane dania kuchni gourmet, inspirowane bogatymi tradycjami gastronomicznymi regionów Alp i basenu Morza Śródziemnego. Eleganckie wnętrze restauracji doskonale komponuje się ze specjałami przygotowanymi przez mistrzów kuchni Vital & SPA Resort Szarotka.
Klub muzyczny
Ponieważ receptą na długowieczność jest odrobina szaleństwa, Vital & SPA Resort Szarotka serwuje prawdziwy eliksir młodości - beztroską zabawę przy doskonałej muzyce. Nastrojowe wnętrza Music Baru, zainspirowane zostały twórczością Milesa Davisa.


Wypoczynek


ZIMA. Śnieg rozkosznie skrzypiący pod butami, lśniące bielą stoki i panoramy, które zapierają dech w piersiach - to nieodłączne atrybuty zimowego krajobrazu Zieleńca. Goście Szarotki wiedzą, że po narciarskich szaleństwach nie ma nic lepszego niż wykwintny posiłek oraz rozgrzewające kąpiele. Relaks w nowo otwartym VITAL & SPA z pewnością stanie się niezapomnianą atrakcją zimowego wypoczynku.

WIOSNA. Najpiękniej przyroda budzi się do życia właśnie w górach - my także odzyskamy w nich pełnię sił witalnych po długiej zimie. Na amatorów wędrówek czekają w Zieleńcu liczne szlaki - piesze i rowerowe oraz bogactwo niespotykanej w innych regionach Polski fauny i flory. Pragnącym odzyskać kondycję i dobre samopoczucie Szarotka proponuje kilkudniowe pobyty w oparciu o bogaty program VITAL & SPA (w przygotowaniu).

LATO. Wakacje to najlepsza pora na rodzinne odkrywanie czarownych zakątków Ziemi Kłodzkiej i malowniczego pogranicza polsko-czeskiego. Mnogość atrakcji kulturalnych i rozrywek wpisanych w letni kalendarz imprez okolicznych uzdrowisk sprawi, że pobyt w Zieleńcu zadowoli zarówno dzieci, jak i rodziców. Jeśli pogoda nie dopisze - VITAL & SPA z przyjemnością wprowadzi gości Szarotki w prawdziwie egzotyczny klimat rajskiej wyspy.
JESIEŃ. Czas wzmocnić organizm przed nadchodzącą zimą. Hartowanie w alpejskim klimacie Zieleńca oraz specjalne programy dobrego humoru i spokojnego snu opracowane przez VITAL & SPA sprostają temu wyzwaniu. Dodatkową atrakcję jesiennego pobytu w Szarotce stanowić mają kulinarne tygodnie, podczas których gościom serwowane będą potrawy z różnych części świata.

Konferencje

Sala konferencyjna może pomieścić 200 osób. Wyposażona jest w flipchart, ekran i rzutnik multimedialny.

Informacje dodatkowe

Doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.

Opłata uzdrowiskowa wynosi 3 PLN za osobę, za dzień.


Ceny

Ceny od: 52,46 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Vital & Spa Resort Szarotka Vital & Spa Resort Szarotka
Vital & Spa Resort Szarotka Vital & Spa Resort Szarotka

www.polhotels.com  www.poltravel.com