Impresja

Ul. Zielona 19
57-340 Duszniki-Zdrój
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja


Hotel „Impresja” znajduje się w Dusznikach Zdroju, jednym z najsłynniejszych polskich uzdrowisk. Ponad stuletni, elegancki pensjonat przeszedł gruntowną modernizację i odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających gości. Hotel znajduje się w samym centrum Parku Zdrojowego, tuż obok Dworku Chopina, Pijalni Wód Mineralnych oraz Zakładu Przyrodoleczniczego „Jan Kazimierz”, gdzie skorzystać z szerokiej gamy zabiegów leczniczych i upiększających oraz z krytego basenu.

Pokoje

Hotel dysponuje 20 komfortowymi dwuosobowymi pokojami wyposażonymi w łazienki, z możliwością konwersji na 2-pokojowe apartamenty (system pokoi łączonych). Pokoje posiadają dostęp do Internetu oraz telewizor.

Wyżywienie

Cena pokoju zawiera śniadanie w w postaci stołu szwedzkiego podawane w hotelowej jadalni.

Wypoczynek

Goście hotelowi mogą korzystać z szerokiej oferty Zakładu Przyrodoleczniczego Uzdrowisk Kłodzkich, znajdujacego się tuż obok hotelu.Korzystać można m.in. z basenu, sauny, masaży, fizykoterapii, okładów borowinowych, inhalacji solankowych, naturalnych kąpieli mineralnych i igliwiowych.

Konferencje

Hotel dysponuje salą wielofunkcyjną, mogącą gościć zarówno imprezy okolicznościowe, jak i eventy szkoleniowo-konferencyjne. Sala umiejscowiona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lobby oraz zaplecza kuchennego, co zapewnia sprawną i szybką obsługę kelnerską oraz bezproblemowy dostęp do wszystkich pomieszczeń hotelowych. W zależności od ustawienia sala mieści od 60 do 80 osób.


Ceny

Ceny od: 66,77 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Impresja Impresja
Impresja

www.polhotels.com  www.poltravel.com