Fryderyk

Ul. Wojska Polskiego 10
57-340 Duszniki-Zdrój
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel Fryderyk położony jest w samym sercu Sudetów, w uzdrowiskowej miejscowości Duszniki Zdrój, tuż obok Parku Zdrojowego.

Zakwaterowanie

Pokoje w hotelu Fryderyk są indywidualnie urządzone przez holenderską projektantkę Esther Verheij, która postanowiła odtworzyć atmosferę XIX-wiecznego pensjonatu dla gości z wyższych sfer. Wyposażenie pokoi obejmuje klimatyzację i telewizję satelitarną, a w przypadku niektórych pokoi również balkon. W pokojach można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Udogodnienia

Do dyspozycji Gości jest zaplecze spa oraz bezpłatny parking. W centrum spa znajduje się jacuzzi, sauna parowa i fińska oraz podgrzewane fotele ceramiczne.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja zaprasza na wyśmienite dania kuchni europejskiej i polskiej, a co rano serwuje śniadanie w formie bufetu, wliczone w cenę pokoju.

Konferencje

Hotel Fryderyk dysponuje 2 salami konferencyjnymi. Jedna z nich mieści do 100 osób, a jej wyposażenie obejmuje klimatyzację, ekran, bezprzewodowy mikrofon, rzutnik multimedialny oraz flipchart. Druga sala, mniejsza, mieści do 15 osób i oferuje flipchart, laptop z rzutnikiem oraz ekran.


Ceny

Ceny od: 62,24 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Fryderyk

www.polhotels.com  www.poltravel.com