Zamek Dubiecko

Ul. Zamkowa 1
37-750 Dubiecko
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel Zamek Dubiecko oferuje jedyną w swoim rodzaju, unikalną atmosferę. Hotel posiada urokliwe pokoje z czasów Diabła Łańcuckiego oraz Ignacego Krasickiego. Wystrój wnętrz wzorowany jest na unikalnej atmosferze XVIII wiecznych komnat.

Pokoje

Pokoje hotelowe oraz nastrojowa oficyna, znajdujaca sie w bocznym skrzydle budynku - oferują kameralne noclegi w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, a także w obszernych i eleganckich

apartamentach. Hotel dysponuje 11 pokojami 4 apartamentami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, przedpokój z szafą i sejfem, dostęp do internetu oraz telewizor.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja zaprasza na dania kuchni staropolskiej, międzynarodowej oraz znakomite desery.

Wypoczynek

Dzięki działalności miłośników przyrody oraz kajakarstwa z Zamku Dubiecko, wytyczono specjalne trasy kajakowe o rozmaitej długości, dostępne zarówno dla rodzin z dziećmi jak i wytrawnych kajakarzy, wiodące przez najpiękniejsze odcinki rzeki San.
Doceń piękno koni i radość przejażdżki bryczką, wozem konnym lub saniami. Okolice Dubiecka stwarzają idealna scenerie do romantycznych wycieczek, o każdej porze roku, zarówno dla zakochanych par, rodzin czy grupy przyjaciół.

Konferencje

Sala konferencyjna wyposażona jest w ekran, dostęp do internetu, sprzęt multimedialny, nagłośnienie i klimatyzację. W sąsiedztwie sali konferencyjnej znajduje się sala kominkowa doskonale sprawdzająca się jako sala konsumpcyjna. W sytuacji zapotrzebowania na dużą ilość miejsc konferencyjnych sale możemy połączyć w jedną przestrzeń, która może pomieścić wówczas nawet 200 osób.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com