Galery69

Miejscowość Dorotowo 38
11-034 Dorotowo
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Pokoje

Hotel dysponuje 21 pokojami, z których 12 posiada piękny, panoramiczny widok na jezioro. Hotel posiada 8 pokoi 1- lub 2-osobowych, 2 apartamenty rodzinne oraz 2 studia. 5 pokoi znajduje się na skrzydłach budynku i także posiada widok na jezioro, jednakowoż częściowo przysłonięty główną bryłą budynku. 4 pokoje nie posiadają widoku na jezioro. Wszystkie pokoje wyłącznie dla gości niepalących.``

Udogodnienia

Hotel posiada kryty basen dostępny jedynie dla gości hotelowych. Hotel dysponuje także wypożyczalnią rowerów. Miłośników koni możemy umówić w zaprzyjaźnionej stajni na jazdę wierzchem lub w saniach.
Palenie tytoniu możliwe jest wyłącznie w sali klubowej oraz na tarasie w lobby.

Wyżywienie

Restauracja hotelowa oferuje sałaty, dania rybne, owoce morza przyrządzone w najlżejszy możliwy sposób oraz smakowite desery.

Konferencje

Hotel dysponuje dużą, przestronną salą konferencyjną z panoramicznym widokiem na jezioro oraz dostępem do tarasu. Sala wyposażona jest w rolety zaciemniające oraz ogrzewaną podłogę, co umożliwia wykorzystanie jej do celów sportowych (joga, aerobik), a także piękny kominek. Wyjście z sali bezpośrednio do lobby.


Ceny

Ceny od: 162,31 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Galery69 Galery69

www.polhotels.com  www.poltravel.com