logo

Eclipse

Ul. Kwiatowa 75
55-040 Domasław
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel znajduje się w sąsiedztwie autostrady A4 oraz obwodnicy autostradowej, dzięki czemu dojazd do wszystkich najważniejszych miejsc we Wrocławiu i okolicy jest dogodny. Znakomite umiejscowienie i dogodny dojazd z całego kraju - 10 minut od lotniska, 12 minut od nowego stadionu, 20 minut od centrum Wrocławia.

Pokoje

Hotel dysponuje 42 pokojami, 4 multifunkcyjnymi salami konferencyjnymi, restauracją i barem, oraz centrum Fitness&Spa. Wszystko zaaranżowane jest w nowoczesnym stylu oraz starannie wykonczone. Każda kondygnacja hotelu oferuje odmienny klimat. Podczas kolejnej wizyty można odkrywać wnętrza na nowo. Kolorystyką dominującą, podwyższającą temperaturę o parę stopni, są odcienie żółtego, pomarańczowego i brązowego. Dodatkowo motywem obecnym we wnętrzu, dodającym unikalności, są kwiaty pustyni nawiązujące do sztuki Aborygenów australijskich.

Konferencje

Hotel zajmuje się organizacją szkoleń, bankietów, konferencji oraz innych imprez. Klimatyzowane, w pełni wyposażone sale o łącznej powierzchni 200 m2 wraz z obszernym barem są w stanie pomieścić do 120 osób. Hotel dysponuje 4 salami konferencyjnymi o powierzchni od 45 do 160 m2 z możliwością dzielenia i łączenia. 


Ceny

Ceny od: 60,66 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Eclipse Eclipse
Eclipse Eclipse

www.polhotels.com  www.poltravel.com