logo

Dwór Sieraków

Miejscowość Sieraków 233
32-410 Dobczyce
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel znajduje się malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, ok. 25 minut drogi od Krakowa. Zlokalizowany jest w historycznym polskim dworze z 1847 roku, w pięknym zabytkowym parku w miejscowości Sieraków w północnej części gminy Dobczyce.

Pokoje

Hotel łączy w sobie tradycję i elegancję. Piękne, odrestaurowane wnętrza wykończone zostały z niezwykłą starannością. Dwór oferuje kameralny klimat historycznej rezydencji dworskiej. Można tu także organizować eleganckie bankiety, bale, konferencje i różnego rodzaju imprezy. Hotel dysponuje pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi standard, dwuosobowymi lux oraz twin.

Wyżywienie

Dwór Sieraków oferuje znakomitą kuchnię staropolską i europejską. Oferujemy także szeroką gamę win i alkoholi z całego świata.

Konferencje

Hotel dysponuje 3 eleganckimi, kompletnie wyposażonymi salami konferencyjnymi o różnych powierzchniach. Oferujemy dekorację oraz ustawienie każdej sali zgodnie życzeniami klienta.
Hotel posiada doskonałe wyposażenie techniczne i audiowizualne, dyskretną i wykwalifikowaną obsługę oraz interesującą ofertę gastronomiczną, składającą się z napoi, przekąsek podczas przerw, jak i również kompletnego menu.


Ceny

Ceny od: 72,59 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com