Pałac Akropol

Miejscowość Dębówka 60a
20-823 Dębówka k. Lublina
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel Pałac Akropol położony jest w Debówce koło Lublina, z dala od zgiełku wielkiego miasta, nieopodal trasy Warszawa - Lublin. Wystrój hotelu utrzymany jest w stylu antycznym.

Zakwaterowanie

Pokoje oferują wysoki standard. Każdy pokój utrzymany jest w indywidualnym stylu. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor, nieodpłatne łącze internetowe oraz łazienkę z kabiną natryskową. Ciepła kolorystyka pokoi zapewnia przytulną atmosferę. Najwyższy poziom komfortu gwarantuje profesjonalna obsługa hotelowa.

Udogodnienia

Hotel dysponuje obszernym tarasem, gdzie w ciepłej pogodzie można zrelaksować się na świeżym powietrzu, a także skosztować doskonałych dań z naszej restauracji. Eleganckie i zadbane alejki znajdujące się przed hotelem stwarzają możliwość spacerów. Znajdujący się w pobliżu las zapewnia kontakt z przyrodą.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja zapewnia najwyższy poziom obsługi i doskonałą kuchnię. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

Konferencje

Hotel dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjno-bankietową, będącą w stanie pomieścić do 170 osób w ustawieniu kinowym. Sala wyposażona jest w profesjonalny system nagłośnieniowy, dzięki czemu istnieje możliwość prezentacji audiowizualnych i projekcji telewizyjnych. Na potrzeby mniejszych spotkań biznesowych posiadamy meeting room mieszczący do 20 osób.


Ceny

Ceny od: 57,24 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pałac Akropol

www.polhotels.com  www.poltravel.com