Zamek Camelot

Ul. Kawęczyńska 59 B
39-200 Dębica
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Zamek Camelot to luksusowy hotel bankietowo-konferencyjny położony w południowej Polsce, na trasie przelotowej pomiędzy Krakowem a Przemyślem. Znany jest z unikalnego stylu, komfortowego wyposażenia i znakomitej kuchni.

Zakwaterowanie

Nowocześnie zaaranżowane pokoje hotelowe dają komfort prawdziwego wypoczynku i spokoju. W każdym pokoju znajduje się łazienka odpowiadająca współczesnym standardom, klimatyzacja, TV sat oraz darmowe łącze internetowe Wi-Fi.

Wyżywienie

Restauracja "Zamek CAMELOT" to idealne miejsce do spotkań towarzyskich i integracyjnych. Jest to miejsce, gdzie każde zaplanowane wydarzenie, spotkanie firmowe czy rodzinna uroczystość zostanie zorganizowane profesjonalnie i zgodnie z każdym życzeniem naszych klientów. Nasza kuchnia ma do zaoferowania szeroki wybór zestawów obiadowych jak również otwarta jest na inne propozycje, aby w jak najlepszy sposób zadowolić naszych klientów. Kuchnia słynie ze smacznych i zdrowych posiłków przyrządzanych według domowych receptur.

Konferencje

Zamek Camelot to miejsce, gdzie każde zaplanowane wydarzenie, spotkanie firmowe czy rodzinna uroczystość zostanie zorganizowane profesjonalnie i zgodnie z każdym życzeniem naszych klientów. Dajemy możliwość zorganizowania konferencji, bankietów, kongresów, jak również innych imprez firmowych, oddając do dyspozycji dwie sale o powierzchni: 600 m² („Sala Bankietowa”) oraz 80 m² („Sala Rycerska”).

Informacje dodatkowe

Do dyspozycji naszych gości jest również monitorowany parking.


Ceny

Ceny od: 25,45 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Zamek Camelot Zamek Camelot
Zamek Camelot Zamek Camelot

www.polhotels.com  www.poltravel.com