logo

Scout

Ul. Drogowców 12
42-200 Częstochowa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel zlokalizowany jest obok głównego szlaku komunikacyjnego drogi krajowej nr 1 Warszawa – Katowice, w odległości 3,5 km od Jasnej Góry. Hotel znajduje się na początku Szlaku Orlich Gniazd Jury Krakowsko – Częstochowskiej czyli znakomitych obszarów dla turystyki pieszej i rowerowej. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu zlokalizowane jest centrum handlowe TESCO (kantor, poczta, bankomat), znakomita restauracja McDonald’s oraz stacje paliwowe.

Pokoje

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki (kabina natryskowa, suszarka do włosów, akcesoria toaletowe). Ponadto, każdy pokój posiada telewizję satelitarną, radio z budzikiem, telefon, lodówkę, bezpłatny bezprzewodowy dostep do Internetu oraz wszystkie udogodnienia dla gości niepełnosprawnych. Recepcja czynna jest 24h na dobę, doba hotelowa trwa od godz.12.00 do godz. 12.00 dnia następnego.

Udogodnienia

Hotel oferuje: windę, sejf, drobne usługi pralnicze, sklepik, oddzielne stanowisko do korzystania z Internetu, miejsca parkingowe za dodatkową opłatą. Oferujemy również odpłatne korzystanie z sauny fińskiej oraz jacuzzi z hydromasażem, wstęp na siłownię dla gości hotelowych bezpłatnie.

Wyżywienie

Restauracja Laguna, Scout American Classic Buffet – zaprasza na obiady i kolacje w postaci gorącego bufetu. System samoobsługowy - proponujemy ponad 30 różnych dań z całego świata. Śniadania serwowane są w postaci stołu szwedzkiego.

Konferencje

Hotel dysponuje dwiema wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi, będącymi w stanie pomieścić w zależności od ustawienia od 50 do 150 gości. Istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu szkoleniowego: flipchartu, rzutnika folii, ekranu itd.


Ceny

Ceny od: 33,51 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Scout Scout

www.polhotels.com  www.poltravel.com