Hotel "Perła Bieszczadów" Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne


38-710 Czarna, k.Ustrzyk Dolnych

-----------------------------
English version


Położone w pobliżu parku krajobrazowego, na łonie natury, otoczone pięknymi lasami, Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne "Perła Bieszczadów" jest najnowocześniejszym obiektem wypoczynkowym w regionie i zapewnia najwyższy standard swoich usług.
Latem gości będą cieszyć kąpiele w basenie odkrytym, który mieści również brodzik dla dzieci. Dzieci będą spędzać czas na placu zabaw, podczas gdy dorośli mogą zagrać w tenisa na kortach lub w piłkę na boiskach. Dzięki ofercie wypożyczalni rowerów górskich możesz wybrać się na wycieczkę rowerową po okolicy. Wieczorem spędzisz mile czas przy ognisku.
Po spędzeniu czasu na wycieczkach i zwiedzaniu goście mogą się zrelaksować w krytym basenie. Czarna Perła WELLNESS & SPA oferuje szereg zabiegów odnowy biologicznej oraz SPA przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń SPA i kosmetyków.

Pokoje

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Perła Bieszczadów obejmuje kilka obiektów oferujących wygodne i nowoczesne zakwaterowanie. Na terenie znajduje sie komfortowy, trzygwiazdkowy hotel, który może przyjąć ponad 80 Gości w 35 pokojach dwuosobowych o wyszukanym standardzie oraz 6 ekskluzywnych apartamentach. Pokoje i apartamenty urządzone są w niepowtarzalnym stylu, klimatyzowane i wyposażone w łazienki, TV, telefon, lodówkę oraz radio
Komfortowy dom wczasowy posiada 18 pokoi wyposażonych w odbiornik TV, telefon i lodówkę oraz przestronne łazienki. Dom wczasowy o podwyższonym standardzie posiada miły i ciepły wystrój pokoi.
Czynne przez cały rok 3, 5 i 6 - osobowe, stylowe, drewniane domki, o wysokim standardzie wyposażenia oraz czteroosobowe apartamenty leśne zapewnią gościom relaksujący wypoczynek na łonie natury.

Restauracje

W restauracji Cztery Pory Roku goście posmakują wyśmienitych tradycyjnych potraw kuchni polskiej. Klub nocny Rafa jest miejscem rozrywki i spędzania wolnego czasu.

Konferencje

Ośrodek oferuje trzy klimatyzowane sale konferencyjne, dla 15, 35 i 120 osób w wygodnym ustawieniu. Każda z sal wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Centrum konferencyjno - szkoleniowe umożliwia organizację konferencji, seminariów, zjazdów i imprez okolicznościowych dla około 100 osób. Bogate wyposażenie audiowizualne i techniczne, oraz profesjonalna obsługa to gwarancja sukcesu.

Dodatkowe usługi

 • plac zabaw dla dzieci
 • basen z brodzikiem
 • centrum odnowy biologicznej, zabiegów wellness oraz SPA
 • boiska sportowe, kort tenisowy
 • wypożyczalnia rowerów
 • Internet bezprzewodowy bezpłatnie
 • ośrodek honoruje karty płatnicze
 • obsługa w języku angielskim i niemieckim
 • lądowisko śmigłowca
 • całodobowa ochrona obiektu
 • monitorowany parking


Zdjecia

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (23)


Lokalizacja

Ośrodek Geovita mieści się w Czarnej blisko Ustrzyk Dolnych, na Podkarpaciu. W Czarnej goście znajdą oświetlony, nowoczesny wyciąg narciarski!
Latem i zimą na turystów czeka tu wiele atrakcji, jak dobrze oznakowane szlaki turystyczne. Okolice można zwiedzac pieszo, na rowerze lub konno i organizować wycieczki samochodowe. Niedaleko goście znajdą Bieszczadzki Park Narodowy i Parki Krajobrazowe z niepowtarzalnymi widokami i niespotykaną gdzie indziej florą. Na gości czekają liczne zabytki i muzea na Podkarpaciu.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)