logo.gif

Hotel Senacki

ul. Grodzka 51
31-001 Kraków
Poland
Tel.:+48 12 422 86 49, 48 12 422 86 76
Fax: +48 12 422 79 34
e-mail:
recepcja@senacki.krakow.pl

Guests reviews
Overall Rating:

Good

Call Center: +48 22 492 77 29

Ceny
Pokoje
Restauracja
Sala Konferencyjna
Lokalizacja


English
version


Deutsche
Fassung

SEnacki

HOTEL SENACKI, położony w sercu Krakowa, zachwyca pięknem odrestaurowanych wnętrz i niepowtarzalną atmosferą. Klasycystyczna forma oraz zdobienia architektoniczne okalające framugi okienne nadają mu dostojny i ekskluzywny charakter. Należy do tych hoteli 'które pamięta się przez całe życie, choćby łączyła nas tylko jedna noc'. Wystarczy w nim zamieszkać, aby poczuć smak miasta, móc spojrzeć na budzący się o poranku prastary Kraków i poczuć się jego częścią choćby na moment.

HOTEL SENACKI posiada łącznie 20 pokoi jedno i dwuosobowych rozmieszczonych na trzech kondygnacjach i poddaszu. Utrzymane są w subtelnej tonacji barw, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, mebli i dodatków, tak aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie. Z kolei widok z okien pokoi to niezapomniane spojrzenie na uroki najpiękniejszych miejsc w Krakowie.

W podziemiach HOTELU SENACKI dawniej znajdował się średniowieczny magazyn wypełniony beczkami z winem i miodem królewskim. Zabytkowe piwnice wykorzystywano wtedy jako kramy handlowe. Obecnie służą one jako sale wielofunkcyjne. Historia i teraźniejszość ukryta w tych średniowiecznych wnętrzach splatają się ze sobą, tworząc niepowtarzalny klimat.

Właśnie w tych zabytkowych podziemiach HOTELU SENACKI organizujemy kameralne szkolenia i konferencje. Zapewniamy techniczne wyposażenie oraz pełną obsługę gastronomiczną /przerwy kawowe, lunche, kolacje/.

Zdaniem naszych gości to drobne szczegóły sprawiają, że chcą do nas wracać. W HOTELU SENACKI przykładamy więc szczególną uwagę do każdego drobiazgu. To oznacza, że w naszej ofercie znajdują się rzeczy wygodne i przemyślane. Nic nie ujdzie naszej uwadze.

Służymy pomocą w każdej sytuacji, a z pozoru niewykonalne prośby są dla nas wyzwaniem, którego nie boimy sie podejmować.

Pozostajemy do dyspozycji naszych gości 24h.


Hotel w skrócie:

Transport publiczny
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie pokoi

Cennik

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (2)


Sala konferencyjna

Zapraszamy do korzystania z sal konferencyjnych.

 senacki   senacki
 senacki   senacki

Położenie hotelu

mapa
KLIKNIJ ZEBY ZOBACZYC  MAPE

Odległość od najbliższego lotniska Balice wynosi 15km.
Hotel znajduje się w centrum miasta, 1,5 km od dworca PKP i dworca PKS.
Z dworca PKP i PKS należy jechać autobusem 124 pod teatr Bagatela lub tramwajem 10 na Plac Wszystkich świętych, następnie należy pieszo dojść do hotelu gdyż ulica Grodzka znajduje się w strefie ograniczonego ruchu


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)