Quality Hotel


ul. J.Conrada 35, 31-357 Kraków
------------------------------
English
version


 

Mieszczący sie blisko lotniska Balice, Quality System - Hotel Kraków*** jest nowoczesnym obiektem klasy biznesowej i turystycznej; Hotel znajduje się w odległości zaledwie 3 kilometrów od Rynku Głównego. Bliskość traktów komunikacyjnych - trasy E40, trasy wylotowej na autostradę A4 sprawia, że goście mają łatwy dojazd oraz połączenie do ciekawych miejsc w Krakowie i okolicach. W pobliżu jest kilka dużych centrów handlowych: Ikea, Makro i Castorama.
Goście zjedzą wykwintne dania w restauracji Rosso Nero.
Dodatkowo, w hotelowym lobby znajdują się stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu.

Pokoje

Hotel oferuje gościom 105 pokoi.
Pokoje o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach sprawią, że goście poczują się tu jak w domu. Przytulnie urządzone pokoje zapewniają idealne warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Zmotoryzowanym Gościom hotel zapewnia bezpieczny, podziemny garaż oraz dozorowany parking.

Standardowe wyposażenie każdego pokoju:

  • Wygodne łóżka
  • funkcjonalna łazienka z prysznicem
  • Biurko i krzesło do pracy
  • Telewizor wraz z szerokim wyborem kanałów TV Sat
  • Bezpłatne łącze internetowe, kablowe lub WiFi oraz telefon

Restauracje

Na smaczne posiłki zaprasza Rosso Nero Ristorante, restauracja tematyczna, łącząca w sobie tradycje polskiej i włoskiej kuchni. Restauracja mieści 120 osób. Goście mogą tu zjeść bogate śniadania bufetowe oraz lunche i kolacje a'la carte. Menu zmienia się wraz z porami roku.
Rosso Nero Ristorante jest także wspaniałym miejscem na wystawne i uroczyste przyjęcia i bankiety, jak i na kameralne spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne czy romantyczne kolacje.
Hotelowy Lobby Bar stanowi nowoczesne a jednocześnie przytulne miejsce łączące ofertę oraz funkcjonalność baru i kawiarni. Zlokalizowany w centrum życia hotelowego - pomiędzy recepcją a restauracją - jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe jak i chwilę relaksu po pracy. < p>

Sale konferencyjne

Hotel zapewnia 2 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 60 m2, mogące pomieścić jednocześnie 70 osób. Sale wyposażone są w dostęp do Internetu przewodowego i bezprzewodowego oraz w nowoczesny sprzęt szkoleniowo - konferencyjny.

Dodatkowe usługi

  • Restauracja - Rosso Nero, 100 osób
  • Lobby Bar i kawiarnia - 20 osób
  • Konferencje - 2 sale, 70 osób
  • parking
Hotel Quality


Cennik


Lokalizacja


Hotel Quality Krakow położony jest w odległości 3 kilometrów od Rynku Głównego i w pobliżu ważnych traktów komunikacyjnych - trasy E40, trasy wylotowej na autostradę A4 oraz na lotnisko Balice - a także centrów handlowych: Ikea, Makro i Castorama.


www.polhotels.com www.poltravel.com