Hotel Piast

Piastowska 47
30-067 Kraków
Tel.:+48 (12) 622-31-00
Fax:+48 (12) 637-21-76
e-mail:piast@bratniak.krakow.pl

Hostel Piast web page

English
version


Hotel Piast znajduje się na terenie Domu Studenckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i oferuje atrakcyjną , funkcjonującą przez cały bazę noclegową po niewygórowanych cenach . Hotel zlokalizowany jest w Krakowie - Krowodrzy, blisko centrum miasta, lecz z dala od jego zgiełku. Takie usytuowanie umożliwia gościom zarówno szybki dojazd na Stare Miasto, jak i komfort wypoczynku dzięki znajdującym się w okolicy hotelu licznym parkom.

Hotel Studencki Piast oferuje 138 miejsc noclegowych przez cały rok, a od lipca do września 300 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, radio, lodówkę, naczynia, czajnik, telefon, TV satelitarna i dostęp do Internetu.

Na terenie hotelu znajduje się również barek, Restauracja Chińska i stołówka studencka. Hotel Piast doskonale odpowiada potrzebom zjazdów i konferencji, pozwalając zakwaterować dużą ilość osób w pokojach o zróżnicowanym standardzie.
Hotel posiada parking jak również miejsca parkingowe dla autobusów.


Pokój dwuosobowy
Pokój jednoosobowyRecepcja
Okolice hoteluStołówka

Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (13)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 5 dni przed przyjazdem do hotelu. Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


Lokalizacja

Hotel Studencki Piast mieści się 3 km centrum Krakowa, 4 km od lotniska i 3 km od stacji kolejowej.

Dojazd:
Z dworca PKP/PKS - tramwaj 4, 13, 14
z lotniska - autobus 208 (przystanek Miast.Studenckie)


Kliknij żeby zobaczyć mapkę