logo

Petrus Hotel

Pietrusińskiego 12
30-321 Kraków
Poland
e-mail:info@polhotels.com

Opinie gości

Wspaniały
Zobacz opinie gości

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Hotel Petrus jest nowym hotelem 3-gwiazdkowym, położonym w niewielkiej odległości od centrum Krakowa pośród terenów rekreacyjnych Parku Skałek Twardowskiego. Jest idealnym miejscem dla osób przebywających w naszym mieście służbowo lub prywatnie. Znakomita lokalizacja hotelu gwarantuje szybkie dotarcie do najważniejszych zabytków Starego Miasta oraz centrum życia kulturalnego i handlowego Krakowa- zaledwie 1.5 km . Położenie hotelu daje równocześnie możliwość korzystania z różnych form wypoczynku, bowiem na terenie Parku znajdują się liczne trasy rowerowe, ścieżki spacerowe oraz malowniczy zalew kąpielowy „Zakrzówek”. Dodatkowym walorem jest usytuowanie hotelu w pobliżu drogi łączącej centrum miasta z autostradą A-4 i krakowskim lotniskiem „Balice”.Do Państwa dyspozycji oddajemy 55 miejsc noclegowych w 27 komfortowo wyposażonych pokojach z łazienką, TV satelitarną i telefonem. W hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Polecamy także dodatkowe usługi hotelowe wliczone w cenę pobytu: saunę, salę kominkową, dostęp do internetu, sejf hotelowy oraz letni ogródek piwny. Posiadamy również dwie sale konferencyjne ( dla 15 oraz 40 osób ) wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny ( rzutnik do folii, przeźroczy, flipchart, TV z magnetowidem) przystosowane do organizacji kongresów, szkoleń, sympozjów, zjazdów, bankietów oraz uroczystości rodzinnych i firmowych. Restauracja hotelowa i drink bar zapewniają pełną obsługę gastronomiczną. Serwujemy również obiady oraz kolacje, których koszt uzależniony jest od ustalonego menu.Na życzenie gości oferujemy pomoc w zapełnieniu czasu wolnego. Organizujemy wycieczki po Krakowie, a także do Wieliczki, Oświęcimia, Zakopanego, Pieskwej Skały..W trosce o bezpieczeństwo naszych gości zadbaliśmy o niezawodny system alarmowy zarówno na terenie obiektu, jak i obszernego - ogrodzonego i dozorowanego - parkingu bezpłatnego, który jest do dyspozycji naszych gosci.


Ceny

Ceny od: 69,10 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w odległości 1,5 km od centrum miasta. Dodatkową zaletą jest bliskość autostrady A-4 łączącej miasto z międzynarodowym lotniskiem. Z Dworca PKP: do Ronda Grunwaldzkiego autobusem nr 124, następnie przesiadka do autobusu nr 122 lub 162 do ostatniego przystanku. Hotel jest już w niewielkiej odległości około 50 m

Kliknij aby zobaczyć mapę


Zdjęcia

Petrus Hotel

www.polhotels.com  www.poltravel.com