logo

Parkhotel

Szyce koło Krakowa
32-085 Modlnica
Tel: +48-(12) 4191331
Fax: +48-(12) 6386525
Email: parkhotel@parkhotel.com.pl

----------------------------
English
version

Deutsche
Fassung

Zapraszamy na rodzime strony Parkhotelu

front

gwiazdkagwiazdka

Parkhotel usytuowany jest w rozległym parku, w przyjemnej okolicy Krakowa będącej cześcią Parku Krajobrazowego Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zaledwie 13 km od centrum miasta.

Nowo otwarty hotel jest własnością prywatną i oferuje wysoki standard usług za umiarkowaną cenę. Hotel gotowy jest przyjąć 82 gości w wygodnych pokojach dwuosobowych z łazienką, TV i telefonem. Parking na terenie hotelowym może pomieścić około 60 samochodów, a także autokary.

Hotelowa restauracja i drink bar są otwarte od godziny 7 rano do 23.00. Restauracja oferuje pełne menu po przystępnych cenach i w razie potrzeby podejmie i obsłuży większe, zorganizowane grupy gości. W czasie letniego sezonu turystycznego, szczególnie gdy pozwala na to pogoda, przyrestauracyjny ogródek umożliwia gościom przyjemie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Jeżeli planują Państwo zorganizowanie konferencji, przyjęcia, bankietu, sympozjum lub innej uroczystowści, idealnym miejscem na to wydarzenie będzie nasza sala konferencyjna przeznaczona na około 60 osób. Przy okazji hotel zapewnia pełną obsługę gastronomiczną.

Letnią porą, teren zielony i cienisty starodrzew parku otaczajacego hotel tworzą spokojną, relaksującą aurę i dają możliwość pełnego odpoczynku od zgiełku dużego miasta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego hotelu. Uczynimy wszystko by zapewnić Państwu wygodny i przyjemny pobyt.


Ceny

Hotel honoruje kary kredytowe: American Express, Dinners Club, EuroCard, JBC, MasterCard, VISA i Polcard.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (1)


Lokalizacja

Hotel położony jest przy drodze E-40 Kraków -Katowice, 11 km od centrum miasta (stacja PKP i PKS), 15 km od lotniska. Z Krakowa do hotelu kursuje autobus 32.

Podróż samochodem do okolicznych atrakcji turystycznych wynosi: Wieliczka - 45 minut, Oświęcim - 70 minut, Częstochowa - 70 minut.

Kliknij, żeby zobaczyć mapkę


www.polhotels.com www.poltravel.com