Novotel Kraków Centrum

ul. T. Kościuszki 5
30-105 Kraków
Polska
e-mail:info@polhotels.com

___________________________

English
version

Deutsche
Fassung

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee
 Novotel Kraków Centrum został otwarty 1 marca 2002. Doskonale położony w centrum miasta. Od zamku Królewskiego na Wawelu dzieli nas tylko 10 minutowy spacer, a dystans pomiędzy hotelem, a Starym Miastem to tylko 150 metrów spacerem ulicą Zwierzyniecką. Hotel położony jest w prostej linii z Międzynarodowym Portem Lotniczym - Kraków Balice, skąd można odlecieć do ważniejszych miast takich jak: Londyn, Paryż, Rzym, Wiedeń, a nawet Nowy York czy Chicago. Bramki autostrady A4 - Kraków Katowice oddalone są od hotelu o niecałe 25 minut. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości oddajemy dwupoziomowy płatny parking.
Większość z 198 klimatyzowanych pokoi posiada wspaniały widok na Zamek Królewski oraz Zakole Wisły. Dobrze wyciszone, wyposażone w jedno łóżko, sofę, miejsce do pracy, telefon z bezpośrednim wyjściem, telewizję satelitarną i płatną oraz własną łazienkę zapewnią odpowiedni odpoczynek po całym dniu pracy lub zwiedzania. Dla komfortu i bezpieczeństwa, w każdym pokoju zainstalowaliśmy sejf. Hotel posiada aż 8 sal konferencyjnych, zlokalizowanych na pierwszym piętrze z osobnym wejściem oraz windą. Restauracja "The Garden Brasserie" znana we Francji jako "Cote Jardin" to miejsce, gdzie można spróbować specjałów kuchni międzynarodowej jak i polskiej. Goście naszego hotelu mają również możliwość skorzystać z usług centrum rekreacji, gdzie do ich dyspozycji oddajemy: basen z jacuzzi, saunę i fitness. Rodzice nie płacą za pobyt dzieci, w przypadku gdy śpią razem w pokoju, a 50% otrzymują wówczas, gdy ich milusińscy nocują w drugim pokoju.   

Czekamy z niecierpliwością, aby Państwa powitać w hotelu Novotel Kraków Centrum!


Hotel w skrócie:

Transport publiczny
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie pokoi

Kącik dla dzieci "Dolfi"


Cennik

Hotel honoruje karty kredytowe: 

Pokoje

Ceny od 75 EUR.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika

Restauracja

Sale konferencyjne 

Sala konferencyjna  Pow. (m2)  Cena wynajmu
    PLN
Bona  34 450
Zygmunt  31 450
Sobieski  31 450
Mieszko 31 380
Batory  53 760
Wawel I  46 760
Wawel II  57 760
Wawel III  43 760
Wawel I+II+II  146 1400

Ceny zawierają podatek VAT.


Lokalizacja


Kliknij, żeby zobaczyć mapę

Novotel Kraków Centrum jest usytuowany w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulicy T.Kościuszki oraz Alei Z.Krasińskiego-w pobliżu Zamku Królewskiego na Wawelu (10 min. spacerem).
Z dworca kierować się do Alei Trzech Wieszczów w kierunku Mostu Dębnickiego, gdzie należy skręcić w prawo w ulicę Kościuszki.
Z lotniska - kierunek Centrum -zjazd z obwodnicy A4 w kierunku centrum, ulicą Księcia Józefa do ulicy Kościuszki. 


www.polhotels.com www.poltravel.com