Hotel Nawojka

Reymonta 11
30-059 Kraków
Tel.:+48 (12) 633-58-77, +48 (12) 633-52-05
Fax:+48 (12) 633-55-48
e-mail:nawojka@bratniak.krakow.pl

Hostel Nawojka strona www

English
version


Hotel Nawojka jest usytuowany  przy Parku Jordana, 15 minut pieszo od Rynku Głównego w pobliżu największych krakowskich uczelni AGH, UJ, AR, AP.

Hotel oferuje 115 miejsc noclegowych przez cały rok i 300 od lipca do września. Pokoje wyposażone są w telefon, łazienkę z prysznicem i mają dostęp do interntu.

            Nawojka to idealne miejsce dla grup wycieczkowych. Spacerowy dystans do centrum miasta pozwala poznawać uroki Krakowa o każdej porze dnia bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej.  Usytuowanie obiektu, umożliwia uczestniczenie w nocnym, artystycznym życiu Krakowa, poznanie Stolicy Artystów nocą. Sąsiedztwo parku rekreacyjnego pozwala schronić się wśród licznych alejek, odpocząć od zgiełku miasta.

            Na terenie obiektu znajdują się liczne punkty usługowe .m.in. zakład fryzjerski, kawiarnia, sklep spożywczy i przede wszystkim stołówka, w której zamówić  można zarówno śniadania, jak i obiadokolacje. Przeciętny obiad w stołówce kosztuje 8zl a w barze 10-15zl.


Pokój dwuosobowy
Pokój dwuosobowyStołówka
Pokój dwuosobowyRecepcja

Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (22)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 5 dni przed przyjazdem do hotelu. Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


Lokalizacja

Hotel znajduje się obok Parku Jordana, 10-15 minut piechotą od Rynku Głównego.


Hotel Studencki Nawojka znajduje się 6.5 km od lotniska i 1.9 km od stacji kolejowej.
Dojazd:
Z dworca PKP/PKS - autobus 179
z lotniska - autobus 192 (przystanek AGH), 208 (przystanek Czarnowiejska)

Kliknij żeby zobaczyć mapkę