Morawica Motel


Morawica 285, 32-084 Morawica k. Krakowa
tel.     +48 12 285-58-00, fax.    +48 12 285-58-80

------------------------------
English
version


 

Motel "MORAWICA" to trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy autostradzie A-4 . 46 km autostrady; kierunek Katowice - Kraków, 12 km od Rynku Głównego , 3 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Położony ny na obrzeżach malowniczego Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego.

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 32 pokoje dwuosobowe również dla jednoosobowego wykorzystania, w tym 3 zestawy rodzinne (2 pokoje połączone drzwiami wewnętrznymi) oraz 1 pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się TV SAT, radio, telefon i łazienka z prysznicem. Każdy pokój posiada bezpłatny internet WiFi.

Wyżywienie

Do naszej hotelowej restauracji zapraszamy na śniadania codziennie od godziny 7.00 do 11.00. Po południu zapraszamy do naszego 24h baru oddalonego ok.50 metrów gdzie mogą Państwo zamówic ciepłe i zimne posiłki.

Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy:

  • bilard,
  • pokój konferencyjny (max 10 osób),
  • sauna.

Ze względu na specyfikę położenia w miejscu obsługi podróżnych umożliwiamy korzystanie ze stacji paliw, myjni samochodowej i warsztatu samochodowego.


Cennik


Lokalizacja


Motel "MORAWICA" mieści się przy autostradzie A-4, 46 km autostrady; kierunek Katowice - Kraków, 12 km od Rynku Głównego , 3 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach.


www.polhotels.com www.poltravel.com