Maltański Hotel


ul. Straszewskiego 14, 31-101 Kraków, tel.: +48 12 431 00 10, fax: +48 12 378 93 12, e-mail: maltanski@donimirski.com
------------------------------
English
version


 

Położony w cichym miejscu w samym centrum Krakowa, blisko Plant, hotel Maltański to kameralny obiekt cieszący się o wielowiekową tradycją. Hotel mieści sie w budynkach należących w przeszłości do arystokratycznych rodów. Budynki te zostały starannie odremontowane i zaadaptowane do celów hotelowych z wielką dbałością o zachowanie dawnego stylu, tak aby stworzyć przytulną pensjonatową atmosferę. Jednoczesnie nie zapomniano o komforcie hotelowych gości.
Lokalizacja wśród zieleni Plant, w pobliżu Zamku Królewskiego na Wawelu, Filharmonii Krakowskiej i Rynku pozwoli gościom dojść spacerem do wszystkich atrakcji miasta. Natomiast goście biznesowi docenią bezpośrednie sąsiedztwo ważniejszych instytucji i firm.
Hotel przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Pokoje

Goście mają do wyboru 16 pokoi (13 dwuosobowych i 3 jednoosobowe). Wszystkie pokoje są dla niepalących. najwyższy standard wyposażenia pozwoli gościom na komfortowy wypoczynek i dogodne warunki pracy. Każdy pokój wyposażony jest w telefon, TV, internet bezprzedowy, odtwarzacz wideo, barek.
Pokoje mogą być łączone. Dzięki czemu goście biznesowi mogą wynająć pokój z biurem. W pokojach łączonych również wygodnie rozlokuje się duża rodzina.
Pokoje deluxe mają dodatkowo klimatyzacje.

  • 17 programów tv
  • Telefon
  • Minibar
  • Internet
  • Radiobudzik
  • Podgrzewana podłoga w łazienkach
  • Podgrzewane lustra w łazienkach
  • Suszarka do włosów
  • Recznikowiec podgrzewany przez cały rok
  • Pantofle jednorazowe

Wyżywienie

W hotelu nie ma restauracji lecz w najbliższym otoczeniu krakowskiej Starówki goście znajdą mnóstwo urokliwych lokali, gdzie można zjeść smacznie i posiedzieć ze znajomymi.

Konferencje

Goście biznesowi mają możliwość prowadzenia zebrań i negocjacji na miejscu dzięki nowoczesnej sali konferencyjnej. Profesjonalny personel pomoże gościom w organizacji spotkań i konferencji.

Dodatkowe usługi

Dla gości zmotoryzowanych hotel zapewnia miejsce na parkingu. Obiekt jest chroniony całą dobę przez wykwalifikowanych strażników a także system obserwacji.Lokalizacja


Hotel Maltański mieści się w samym centrum Starego Miasta, w pobliżu Zamku Królewskiego na Wawelu. Niedaleko hotelu goście znajdą gmach Filharmonii, Kurię Biskupią i Magistrat. Tuż obok hotelu goście mogą pospacerować po słynnych Plantach Krakowskich i cieszyć się zielenia. Lokalizacja hotelu daje gościom łatwy dostęp pieszo do turystycznych atrakcji miasto oraz do centrów biznesowych. Jednocześnie goście docenią dyskretny spokój z daleka od głośnego Rynku.


www.polhotels.com www.poltravel.com