Maksymilan


ul. Karmelicka 36 31-128 Kraków

English
version

Zdjęcia  

Mieszczący się w samym centrum Starego Miasta Krakowa, hotel Maksymilian znajduje się w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy, która zostąła starannie odrestaurowana. Do głównego rynku można dojść spacerem w 5 minut. Zabytkowy budynek został zaprojektowany przez jednego z czolowych architektów.
Goście mogą tu wybrać indywidualnie zaprojektowany pokój dekorowany różnorodnymi kolorami podkreślającymi historyczny charakter budynku. Pokoje ustyuowane są z dala od miejskiego hałasu, co zapewni gościom spokojny sen. Okna wychodzą na piekny wewnętrzny dziedziniec. Hotel posiada 37 pokoi, w tym jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe.
Szybki bezpłatny Internet WI-FI w pokojach zapewni gościom możliwość sprawdzania maili i wyszukania informacji. W pokoju dla rozrywki goście mają nowoczesny telewizor LCD wraz z telewizją satelitarną i radio z budzikiem. W pokoju jest także telefon i sejf. W eleganckiej łazience znajduje się prysznic, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków.
Mieszcząca się w podziemiach Restauracja Maksymilian w podziemiach kamienicy czynna jest do ostatniego gościa. Dania typowej kuchni polskiej oraz włoska pizza zadowolą każdy gust. Codziennie rano goście zjedzą tu śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego. Od kwietnia do października czynny jest ogródek, gdzie goście mogą delektować się daniami na świeżym powietrzu.
Na parterze hotelu znajduje się sala konferencyjna z naturalnym oświetleniem i możliwością zaciemnienia. Hotel organizuje także przerwy kawowe i lunche.
Goście mogą zostawić samochody na strzeżonym parkingu 100 metrow od hotelu.
Hotel zapewnia transport samochodem na dworzec i lotnisko.
W hotelu Maksymilian znajduje się nowoczense spa gdzie goście mogą skorzystac z leczniczych i odmładzających zabiegów.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (15)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Maksymilan hotel Maksymilan hotel
 Maksymilan hotel Maksymilan hotel
 Maksymilan hotel Maksymilan hotel
 Maksymilan hotel Maksymilan hotel

Lokalizacja


Hotel znajduje się w odległości 600 metrów od rynku. W okolicy goście znajdą wiele sklepow, restauracji, pubów i kawiarni.