Hotel Kontrast

ul. Forteczna 224
30-437 Kraków
Polska
Tel: (+48 12) 2623050-51
Fax: (+48 12) 2623052
Email: rezerwacje@hotel-kontrast.pl
___________________________

English
version

Deutsche
Fassung

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent

Call Center: +48 22 492 77 29

front

To nowy i przytulny hotel położony w cichej, willowej dzielnicy w południowej części Krakowa. Hotel inny niż wszystkie, gwarantuje przyjazną i intymną atmosferę, profesjonalny i kompetentny personel oraz obsługę na wysokim poziomie.
Otoczenie hotelu to urokliwa enklawa spokoju i zieleni. Idealne miejsce dla Ciebie, dla Was, dla Twojej Rodziny lub znajomych. Na chwilę a może i na dłużej...?
Pobyt w hotelu Kontrast jest najlepszym sposobem na poznanie fascynujących, wartych odwiedzenia miejsc regionu Małopolska.
Na życzenie przygotowujemy i realizujemy program turystyczny, zapewniamy usługi przewodników i transport, rezerwujemy bilety lotnicze, kolejowe, autobusowe, organizujemy wycieczki, imprezy plenerowe, wieczory przy ognisku z muzzyką regionalną i wieczory kulturalne (Teatr, Opera, Filharmonia).
Hotel oddaje do dyspozycji swoich gości 32 przestronne, komfortowe pokoje. Każdy pokój posiada łazienkę i wyposażony jest w TV, radio, telefon, dostęp do internetu oraz prywatny sejf. W hotelu znajduje się również pokój dla osób niepełnosprawnych a dla wygody rodziców i dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy łóżeczka rodzinne. 

Hotel honoruje karty kredytowe: VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, POLCARD, EUROCARD.Hotel w skrócie:

Transport publiczny
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie pokoi


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (9)

Pokoje

Restauracja

 Przeciętna cena obiadu wynosi 10 EURO

Sale konferencyjne

 Sala konferencyjne Natalia - koszt wynajęcia 340 PLN za 4h i 590 PLN za 8h


Lokalizacja


Kliknij, żeby zobaczyć mapę

Hotel położony jest niedaleko trasy szybkiego ruchu Zakopane - Warszawa i niedaleko autostrady A-4, w odległosci 15 minut od lotniska Balice i tylko kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta..


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)