Eden

ul. Ciemna 15
31-053 Kraków
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel Eden mieści się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicach z XV wieku, w której kiedyś mieszkał Izaak Jakubowicza, fundator Synagogi Izaaka. Starannie odrestaurowany z zachowaniem oryginalnej architektury budynek pozwoli gościom poczuć atmosferę starego Krakowa. Mieszczący się w samym sercu dawnej żydowskiej dzielnicy Krakowa - na Kazimierzu, hotel Eden pozwoli gościom zwiedzić takie zabytki jak Synagoga Remuh, Stara Synagoga, Zamek na Wawelu Do Rynku Głównego goście mogą dojść spacerem w zaledwie 15 minut.
Wnętrza hotelu udekorowane są plakatami z autografami artystów, oryginalnym pracami artystycznymi, które stwarzają piękną oprawę dla korytarzy i salonów. Hotel Eden oferuje gościom 27 pokoi z łazienkami, wyposażonych w lodówkę, telewizję satelitarną, telefon, bezpłatne łącze WiFi. Goście mogą również korzystać z Internetu przy stanowisku komputerowym w lobby hotelowym. W hotelu jest winda dzięki czemu unikniesz wnoszenia bagaży po schodach. Na życzenie można otrzymać deskę do prasowania i żelazko, które pozwoli ci przygotować sobie garderobę i ograniczyć bagaż.
W hotelu Eden możesz nie tylko spędzić niezapomniane chwile w klimacie starego Krakowa, lecz również poprawić zdrowie i samopoczucie korzystając z Groty Solnej oraz sauny i masażu. Hotel Eden jest jedynym hotelem w Polsce posiadającym mykwę - rytualną łaźnię żydowską.
W hotelowej restauracji można posmakować prawdziwej koszernej kuchni. W słoneczne dni można rozkoszować się posiłkiem w ogródku letnim. Unikalna atmosfera pubu pozwoli ci napić się piwa i zapomnieć o stresach dnia codziennego.
Hotel organizuje również zwiedzania zabytków Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia i innych atrakcyjnych miejsc
W hotelu znajdują się 2 sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audio-wizualnym.


Ceny

Ceny od: 264,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Eden mieści się w centrum Krakowa, w dzielnicy Kazimierz, blisko Wawelu.


Zdjęcia

Eden Eden
Eden Eden
Eden Eden

www.polhotels.com  www.poltravel.com