Home


Kraków, ul. Długa 49-51,

English
version

Zdjęcia  

Stanowiący ciekawe połączenie hostelu i hotelu Dragon Aparthostel, mieści się w centrum Krakowa. W ciągu krótkiego spaceru po ulicach Krakowa możesz dojść do najciekawszych atrakcji turystycznych. Do Rynku Głównego dojdziesz w 8 minut pieszo. W ciągu 12/13 dojedziesz do Dworca Głównego i Autobusowego, a 10/11 minut do dużego centrum handlowego Galeria Krakowska. Tylko 25 minut pieszo dzieli hostel od zamku Wawelskiego a 30 minut od Kazimierza. Lub możesz tam dojechać w pare minut tramwajem. W okolicy jest wielu barów, a tuż obok sklep spożywczy.

Czystość i wysoka jakość usług to atuty hostelu Dragon. Wszędzie panuje przyjazna atmosfera, zaś uśmiechnięty personel pomaga gościom spędzić czas w Krakowie.

Dragon Aparthostel łączy cechy hotelu i hostelu, gdzie ludzie wzajemnie się poznają i nawiązują przyjaźnie w czasie wspólnych posiłków i w we wspólnych częściach hostelu. Panuje to zabawa i miła atmosfera. Jednocześnie zadbano aby dźwięki nie dochodziły do pokoi zapewniając gościom spokojny sen.

Dbałość o gościa i wspaniały pobyt wyraża się w upominkach i gratisach, które dostają goście na każdym kroku. Wchodząc do pokoju po zameldowaniu zobaczysz czekoladki na poduszce. Czeka na ciebie także powitalny poczęstunek. Kraków to miasto imprez i nocnego życia ale w hostelu Dragon możesz spokojnie imprezować bo następnego dnia dostaniesz zestaw na kaca. Goscie wybierający się na zwiedzanie dostaną kanapki na drogę.

Hostel oferuje pokoje 3, 4, 6, 8, i 10 osobowe oraz dwuosobowe apartamenty.

Rezerwując pokój w Aparthostelu Dragon możesz wybrać różne opcje w zależności od tego jak chcesz spędzić swoje wakacje. Jeśli zmienisz zdanie możesz w każdej chwili dokupić większą opcję. Goście,którzy nastawiają się na zwiedzanie od samego rana mogą wybrać opcję ekonomiczną bez śniadania. Jeśli skupiasz się na zwiedzaniu i więcej czasu spędzisz poza hostelem wystarczy ci łóżko, pościel, dostęp do wyposażonych kuchni i łazienek. Dostaniesz mapy i informację turystyczną zaś komputer z dostępem do internetu, Wi-Fi we wszystkich pokojach, pozwoli ci wyszukać w Internecie informacje o atrakcjach Krakowa. W pokojach są szafki zamykane na klucz, gdzie możesz przechowywać swoje rzeczy.

Jeśli na wakacjach wolisz dłużej pospać i rano dostać gotowe śniadania możesz wybrać opcje standardową ze śniadaniem. Dostaniesz także pyszną kawę, herbatę, lemoniadę i gorącą czekoladę, mrożoną herbatę. Otrzymasz także pamiątkową bransoletkę, która nie tylko ładnie wygląda lecz także dla bezpieczeństwa identyfikuje gości. Opcja ta obejmuje również fantastyczne hostelowe wydarzenia i imprezy.

Hostel przygotował też opcje all inclusive dla gości, którzy na wakacjach nie chcą się o nic martwić i chcą mieć wszystko przygotowane. W opcji tej masz wyżywienie w postaci obfitych śniadań i kolacji. Ponadto czeka na ciebie wyśmienitą kawę z ekspresu, bogaty wybór herbat, lemoniada, gorąca czekolada i mrożona herbata. Darmowy dostęp do sejfu zapewni bezpieczne przechowanie twoich rzeczy wartościowych i laptopa. Ręcznik wliczony jest w cenę i możesz ograniczyć bagaż. Otrzymasz również pamiątkową bransoletkę (funkcjonującą także jako sposób identyfikacji gości - dla większego bezpieczeństwa). Twoim udziałem będą także świetne hostelowe wydarzenia i imprezy. Ponadto codziennie przez 45 minut możesz wypić tyle nielimitowanego piwa, wina i wódki ile tylko zechcesz.

Pokoje w hostelu Dragon udekorowane są żywymi kolorami. Goście znajdą tu ascetyczny, nowoczesny styl sprzyjający wypoczynkowi po dniu zwiedzania. Łazienki i toalety znajdują sie na korytarzach.

W recepcji czynnej całą dobę goście mogą uzyskać wszyscko co jest potrzebne w podróży. Tu możesz wypożyczyć przybory do prasowania, suszarkę do włosów i zamówić pranie jak również zamówić transfer z/na lotnisko. Możesz również wypożyczyć rower. Goście mają również do dyspozycji przechowalnię bagażu.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Dragon Aparthostel hotel  Dragon Aparthostel hotel
 Dragon Aparthostel hotel  Dragon Aparthostel hotel
 Dragon Aparthostel hotel  Dragon Aparthostel hotel
 Dragon Aparthostel hotel  Dragon Aparthostel hotel

Lokalizacja


Aparthostel Dragon mieści się w centrum Krakowa, tylko 1 km od Głównego rynku. Do lotniska możesz dojechać w zaledwie 25 minut.