Hotel Classic

Ul. Św. Tomasza 32
31-014 Kraków
Polska
Tel: +48-12 424 03 03
Fax: +48-12 429 36 80
e-mail:hotel@hotel-classic.pl
---------------------------------
English version


Deutsche
Fassung

Kliknij żeby zobaczyć domową stronę hotelu Classic

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent

Call Center: +48 22 492 77 29


Hotel rekomendowany przez MICHELIN GUIDE 2010 i 2011

Hotel Classic - nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel o kameralnej atmosferze. Położony w starej części Krakowa, krok od Rynku Głównego i Sukiennic. Zabytkowe miasto stwarza gościom klimat krakowskiego renesansu, a bezpośrednie sąsiedztwo Krakowskich Plant zapewnia spokój od głośnego Centrum. Hotel Classic to wykwintna mieszanka nowoczesnego stylu i tradycyjnej gościnności. Oferujemy 73 miejsca noclegowe. 5 apartamentów junior 25 pokoi dwuosobowych, (każdy z możliwością pojedynczego wykorzystania) 

POKOJE

Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo wyposażone, eleganckie i przestronne pokoje hotelowe z łazienką, telefonem, TV satelitarną i łączem internetowym. Nasze pokoje zaprojektowane są zgodnie z najwyższymi standardami umożliwiającymi wypoczynek i pracę. Ekologiczne i ciepłe wnętrza projektu duńskiego designera Klausa Jensena zapewnią Państwu wypoczynek w klasycznych lecz nowoczesnych wnętrzach. Hotel posiada restaurację z barem. Przy rezerwacji grupowej najbliższy parking dla autokarów znajduje się 50 m. od hotelu. Zespół o najwyższych kwalifikacjach jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (12)
PokojeLokalizacja


mapsm.jpg (11095 bytes)
KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ

Hotel jest położony 50 m od centrum miasta, 100 m od głównej stacji kolejowej i stacji PKS (5 min. pieszo). Najbliższy parking jest około 50 m od hotelu na ul. Westerplatte 15 blisko hotelu Wyspiański (Dom Turysty).

 


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)