Aparthotel Astor Hotel


ul. Krowoderska 70, 31-158 Kraków
------------------------------
English
version


 

Mieszczący się w samym sercu Krakowa, zaledwie 6 minut od Rynku Głównego, 10 minut od Królewskiego Zamku na Wawelu i nieopodal Dworca Kolejowego, Aparthotelu Astor jest kameralnym obiektem, gdzie goście znajdą komfortowe apartamenty. Do Aparthotelu Astor można z łatwościa można się dostać samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej.
Dogodne położenie pozwala na łatwy dostęp do zabytkowej części miasta i doskonałe połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa.
Goście znajdą tu miłą i profesjonlaną obsługę, rodzinną atmosferę i pomoc w uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących atrakcji turystycznych i kulturowych miasta.

Pokoje

Aparthotel Astor posiada 14 komfortowo urządzone pokoje z nowoczesnymi łazienkami wyposażonymi w suszarki, szampony oraz żele pod prysznic. Pokoje wyposażone są w TV, bezprzewodowe łącze internetowe na terenie całego budynku. Bezpłatne śniadanie dostarczane jest bezpośrednio do pokoju gościa. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie podawane bezpośrednio do Państwa pokoju oraz parking zlokalizowany na hotelowym podwórzu. Do większości pokoi istnieje możliwość dostawki za jedyne 50 PLN. Dla wygody gości wszystkie pokoje typu LUX i APARTAMENT wyposażone są dodatkowo w czajniki elektryczne wraz z zestawami do parzenia kawy i herbaty.

Dodatkowe usługi

  • parking na terenie obiektu tylko dla średniej wielkości samochodów osobowych ze względu na wąska bramę wjazdową
  • śniadanie wliczone w cenę pokoju
  • Dodatkowo pokoje typu LUX i APARTAMENT wyposażone są w czajniki elektryczne wraz z zestawami do parzenia kawy i herbaty.
Hotel Aparthotel Astor


Cennik


Lokalizacja


Aparthotel Astor znajduje się w samym sercu malowniczego miasta Krakowa, zaledwie 6 minut od Rynku Głównego, 10 minut od Królewskiego Zamku na Wawelu i nieopodal Dworca Kolejowego.


www.polhotels.com www.poltravel.com