logo.jpg (4990 bytes)

Old Town Apartments Sp. z o.o.

ul. Dietla 75
31-050 Kraków
Polska


adres dla dokonujących rezerwacji:

Tel.: +48 (22) 887 98 00/01
Fax: +48(0)22 831 49 56
E-mail: booking@warsawshotel.com
Biuro w Krakowie: +48 (12) 421 42 01


------------------------------
English
version


Deutsche Fassung

Kliknij tutaj, żeby otworzyć stronę WWW apartamentów starego miasta

front.jpg (19049 bytes)

Stare Miasto jest niewątpliwie najbardziej malowniczą centralną częścią Krakowa i bezsprzecznie gastronomicznym i kulturalnym sercem miasta.

Właśnie tutaj, w pięknych historycznych kamienicach, znajduje się większość naszych apartamentów. Zamki, muzea, kościoły, restauracje, bary oraz kluby- wszystko to, tuż za drzwiami Państwa apartamentu.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do turystów ale także do biznesmenów oraz osób poszukujących eleganckich apartamentów na krótki, średni lub długi okres czasu.

Każdy apartament wyposażony jest we wszystkie nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizja satelitarna, zestaw do prasowania, pralka, a także doskonale urządzona, nowoczesna kuchnia z całym niezbędnym wyposażeniem.Internet jest dostępny w niektórych pokojach i jest bezpłatny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno ekonomiczne studia i apartamenty z jedną sypialnią dla dwóch-czterech osób , jak i duże, przestronne apartamenty z dwiema sypialniami idealne dla rodziny lub grupy znajomych.

 


Zdjęcia z Apartamentów

 


Apartamenty Studio

Najbardziej ekonomiczne i najmniejsze z naszych apartamentów,  wyposażone we wszystko co niezbędne do komfortowego wypoczynku i pracy.  Polecamy szczególnie przy krótkich pobytach dla jednej lub dwóch osób.

Apartamenty z 1 sypialnią

Apartamenty  te charakteryzują się osobną sypialnią i salonem, dzięki temu mogą pomieścić do 4-ech, a w niektórych przypadkach do 6-ciu osób. Najlepszy wybór na średnie i dłuższe pobyty ? także miesięczne.

Apartamenty z 2/3 sypialniami

Apartamenty z dwiema lub trzema osobnymi sypialniami, przy powierzchni od 50 do 120 metrów kwadratowych zdecydowanie polecamy gościom instytucjonalnym, podróżującym grupom przyjaciół i rodzinom. Ekonomiczne rozwiązanie zarówno przy krótkim jak i długim pobycie, a jednocześnie wygoda korzystania z doskonale wyposażonego mieszkania i dodatkowych usług oferowanych przez OTA.

 


Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (16)Lokalizacja

Wszystkie apartamenty cieszą się dogodną lokalizacją i usytuowane są tuż przy Rynku Głównym lub w połowie drogi między Starym Miastem, Zamkiem Królewskim na Wawelu i Kazimierzem (słynną, dawną dzielnicą żydowską).


mapSM.jpg (7172 bytes) Kliknij, żeby zobaczyć mapę


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)