Antique Apartments Dunajewskiego


pl Szczepański 2/9, 31-011 Krakow
------------------------------
English
version


Apartament Dunajewskiego mieści się w samym centrum Krakowa, na drugim piętrze kamienicy. Od głównego rynku dzieli gości tylko 250 metrów. W okolicy goście znajdą wiele restauracji, sklepów, barów oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.
Apartament posiada 3 sypialnie z pojedyńczymi i podwójnymi łóżkami. Może tu mieszkać 6 osób. Dobrze wyposażona kuchnia pozwoli ci przygotować sobie posiłek bez wychodzenia z domu i uzależnienia od hotelowej resturacji. Jeśli nie chcesz gotować, możesz zjeść śniadanie w restauracji Scandale Royal na Placu Szczepańskim 2
W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.
W apartamencie goście mogą zadbać o swoją odzież korzystając z pralki, żelazka i deski do prasowania.
Goście mają możliwość wypożyczenia telefonu komórkowego. W apartamencie jest bezprzewodowy internet i telewizja satelitarna.
Apartament pozwoli gościom cieszyć się niezależnością własnego mieszkania a jednocześnie udogodnieniami jak w hotelu. Kierowca hotelu może czekać na gościa na lotnisku i bezpiecznie przywieźć go do apartamentu.
Organizowane sa wycieczki do Oświęcimia, Wieliczki (Kopalnia Soli) oraz do Zakopanego
Jeśli chcesz aktywnie wypoczywać lub zwiedzać Kraków, możesz wypożyczyć rower.
Przy dłuższych pobytach apartament jest sprzątany co 7 dni. Dodatkowe sprzątanie można wykupić za dodatkową opłatą.Lokalizacja


Apartament w samym centrum Krakowa, blisko dworca PKP/PKS. Połączenie z lotniskiem jest bardzo dogodne.


www.polhotels.com www.poltravel.com