Pałac Targon

Ul. Raczyńskich 6
87-720 Ciechocinek
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel znajduje się w samym w centrum Ciechocinka, w odległości 25 km od Torunia. Budynek, w którym znajduje się hotel został wzniesiony niemal 100 lat temu i wczesniej znany był jako "Łazienki II". Po gruntownej renowacji odzyskał swoją dawną świetność. Hotel oferuje szeroką gamę profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej w nowoczesnym Centrum SPA i Rehabilitacji.

Pokoje

Hotel dysponuje 110 komfortowymi pokojami wyposażonymi w łazienkę, telewizję satelitarną, telefon i łącze internetowe, w tym luksusowymi dwupoziomowymi apartamentami. Hotel oferuje również pokoje dostosowane do potrzeb gości niepełnosprawnych. Łącznie posiadamy 250 miejsc noclegowych.

Udogodnienia

Hotelowe Centrum SPA i Rehabilitacji proponuje szeroką gamę zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych, a także odnowę biologiczną i zabiegi pielęgnacyjno-relaksacyjne.

Wyżywienie

Elegancka hotelowa restauracja zaprasza na potrawy kuchni europejskiej i polskiej oraz regionalne dania kujawskie i domowe wypieki. Istnieje także możliwość zamówienia dań wegetariańskich oraz specjalnego menu dietetycznego. Każdego wieczora odbywają się zabawy taneczne przy muzyce na żywo.

Konferencje

Pałac Targon dysponuje 10 nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi o łącznej pojemności 1000 osób.


Ceny

Ceny od: 34,91 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pałac Targon

www.polhotels.com  www.poltravel.com