logo

Na Skarpie

Ul. Bytowska 2
89-606 Charzykowy
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstar

Lokalizacja

Hotel Na Skarpie znajduje się w odległości 6 km od Chojnic, bezpośrednio przy Zaborskim Parku Krajobrazowym stanowiącym część Borów Tucholskich. Hotel położony jest obok drogi 212 na trasie Chojnice – Bytów.

Pokoje

Hotel Na Skarpie jest przytulnym obiektem o gustownie udekorowanym wnętrzu, przyjazną i profesjonalną obsługą oraz położeniem w zacisznej okolicy. Dzięki cichemu i spokojnemu położenie, hotelu jest doskonałym miejscem do wypoczynku dla osób podróżujących w celach służbowych oraz zwolenników aktywnego wypoczynku i turystyki pieszej.

Udogodnienia

Hotel dysponuje 40 miejscami noclegowymi w 19 wygodnie urządzonych pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę z natryskiem, telewizor oraz telefon. W całym hotelu można nieodpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Wyżywienie

Największą atrakcją hotelu jest Restauracja Na Skarpie ze spektakularnym widokiem na Jezioro Charzykowskie. Posiada ona przytulnie udekorowane wnętrze, gdzie każdy gość poczuje się jak w domu.
Restauracja serwuje tradycyjną kuchnię polską, a także dania z różnych stron globu. Jej specjalnościami są smakowite miodowe żeberka, sandacz w sosie borowikowym oraz przyrządzana według ściśle tajnego przepisu zupa rybna.

Konferencje

Hotel Na Skarpie posiada dwie sale konferencyjne, w których organizować można konferencje, szkolenia lub spotkania biznesowe. Sale są zaciemniane i kompletnie wyposażone.


Ceny

Ceny od: 34,85 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Na Skarpie Na Skarpie
Na Skarpie

www.polhotels.com  www.poltravel.com