Villa Secesja

ul. Gdańska 18
85-006 Bydgoszcz
tel.: +48 52 376 42 30
Fax:+48 52 511 05 57
e-mail:info@villasecesja.pl

English
version


Deutsche
Fassung

 

Chcielibyśmy powitać Państwa w progach naszego pensjonatu położonego blisko łona natury w cichym i malowniczym parku. Stylowe wnętrza nawiązują do secesyjnego wnętrza przełomu XIX i XX w.
Oferujemy Państwu gościnność w naszych 7 pokojach.
Posiadamy dwie Restauracje,Pub oraz Salę Oliwkową z możliwością wynajęcia na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe:przyjęcia rodzinne, spotkania, bankiety.
Część Restauracji Oranżerii z widokiem na malowniczy park im. Kazimierza Wielkiego. Pensjonat jest idealnym miejscem do wypoczynku jak i spotkań biznesowych.
Dodatkowe usługi naszego hotelu to:
pralnia,organizacja koncertów,różnego rodzaju imprez kulturalnych,stały tygodniowy plan wydarzeń kulturalnych mających miejsce w Villi Secesja,sprzęt audiowizualny oraz wyposażenie niezbędne do zorganizowania małej konferencji.
Pensjonat usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego,Opery Nova,Muzeum im. L. Wyczólkowskiego, centrum handlowego Galeria Drukarnia.


Hotel w skrócie:

Transport publiczny
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie pokoi
Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (12)Pokoje

Restauracja

Zapraszamy do naszej restauracji.Położenie hotelu

Kliknij, żeby zobaczyć mapę 

 

Pensjonat  znajduje się w samym centrum miasta, 1,5 km od Dworca Głównego oraz 1 km od głównej stacji PKS, 5 km od lotniska. Dojazd  do Pensjonatu autobusami nr 67, 54. 


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)