Tawerna

Żołędowo ul. Szosa Gdańska 81
86-031 Żołędowo
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Mieszczący się w Żołędowie, niedaleko Bydgoszczy przy Szosie Gdańskiej, Hotel i restauracja Tawerna oferują gościom luksusowe pokoie oraz wyśmienite potrawy w restauracji.


Hotel otoczony jest przyrodą. Goście mogą spędzić czas na spacerach w lesie.  Okolica zachęca do spacerów jak i wycieczek rowerowych. Niedaleko znajduje się jezioro, przy którym działa wypożyczalnia łódek i kajaków. Kilka kilometrów od hotelu można zwiedzić Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Wisły. W pobliżu znajduje się punkt widokowy. W pobliżu znaduje się wart odwiedzenia ogród botaniczny, ZOO, park rozrywki oraz ośrodek rekreacji konnej.

Goście znajdą tu komfortowo wyposażone, klimatyzowane, przestronne pokoje, w tym : 1 apartament, 2 pokoje o podwyższonym standardzie, pokój dla osób niepełnosprawnych, apartament dla nowożeńców, pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe.

Goście skosztują tu wysmienitych potraw takich jak świeże ryby z własnej wędzarni, dania mięsne i potrawy z grzybów. W ciepłe dni posiłek można zjeść na uroczym tarasie. Niepowtarzalny smak naszych potraw i profesjonalna obsługa kelnerska sprawią, że posiłek w restauracji sprawi, że goście spędzą tu niepowtarzalne chwile.

Dla celów biznesowych jest tu sala bankietowa  na ok 100 osób, w której można zorganizować przyjęcie okolicznościowe oraz sala konferencyjna wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Duży parking umożliwia wjazd autokarów, czy samochodów z przyczepami kempingowymi.


Ceny

Ceny od: 45,09 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel i Restauracja Tawerna mieszczą się w Żołędowie.


Zdjęcia

Tawerna Tawerna
Tawerna Tawerna
Tawerna Tawerna
Tawerna Tawerna

www.polhotels.com  www.poltravel.com