Słoneczny Młyn


ul. Jagiellońska 96 85-027 Bydgoszcz

-----------------------------
English version


Hotel Słoneczny Młyn Bydgoszcz to miejce niezwykłe, gdzie goście znajdą relaks z dala od zgiełku miasta. W hotelu goście będą mieli także kontakt z kulturą. Znajduje się tu księgarnia. Orgnizowane są okresowe wystawy sztuki, pokazy mody.
Hotel cieszy się niezwykłym wystrojem wnętrz, a pracownicy ubrani są przez renomowaną projektantkę mody. Ubiór pracowników wprowadza do hotelu powiew światowej mody.
W hotelu goście mogą obejrzeć wystawy malarstwa, fotografii, grafiki i rzeźby.
Hotel zaprasza do donoczesnego centrum spa gdzie goście mogą skorzystać z zabiegów przy uzyciu nowoczesnych kosemtyków. Spa oferuje basen, saunę, łaźnię, salony kosmetyczne.

Pokoje

Hotel posiada 42 pokoje włączając 6 apartamentów, rozmieszczone w 2 budynkach na różnych poziomach. Ascetyczna stylistyka uzupełniona mocnymi elementami dekoracyjnymi lub miękkimi detalami tworzy nastrój nowoczesności i elegancji.
Goście mogą wybrać rodzaj łóżek i materacy według swojego uznania. Można również wybrać łazienkę z wanną lub prysznicem. W pokojach działa bezpłatny internet. Ekspres do kawy zapewni ci napoje bez wychodzenia z pokoju. Klimatyzacja sprawi, że poczujesz się dobrze w każdą pogodę. Do dyspozycji goście mają mini bar, TV.
Apartamenty mają dodatkowo miejsce do pracy oraz salon z zestawem wypoczynkowym.

Restauracje

Menu w restauracji stanowi mieszanke smaków regionalnych i nowoczesnych. Kuchnia hołduje naturalnej zdrowej żywności. Także wystrój czerpie inspirację z natury dzięki naturlanym kolorom czerni i brązu. Subtelne oświetlenie tworzy niepowtarzalny nastrój. Duże okna pozwalają cieszyć się widokami natury.
Restauracja oferuje dania a la carte kuchni polskiej i międzynarodowej. Kuchnia bazuje na produktach naturalnych, świeżych bez sztucznych dodatków.
Hotelowa kawiarnia serwuje nie tylko wyśmienite napoje i desery lecz także lekturę ciekawych książek.
W słonecznej sali śniadaniowej goście zjedzą pożywne i zdrowe śniadanie złożone z lokalnych produktów.

Konferencje

Dla celów biznesowych hotel przedstawia bogatą ofertę konferencyjną, nowoczesne sale konferencyjne, organizacje przyjęć zarówno pod dachem jak i w plenerze, jak również biznesowe spa.


Zdjecia

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (2)


Lokalizacja

Słoneczny Młyn mieści się blisko centrum Bydgoszczy, nad samym brzegiem rzeki.
Goście moga wybrać się na romantyczny spacer wzdłuż rzeki.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)