Pod Świerkiem

Waryńskiego 38
28-100 Busko-Zdrój
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

star

Lokalizacja

Uzdrowiskowe lecznictwo w Busku-Zdroju oparte  na wodach mineralnych, solankach siarczkowo- siarkowodorowych i borowinie stosuje się w leczeniu chorób kostno-stawowych, stanach pourazowych, w nadciśnieniu tętniczym, zwężeniach naczyń kończyn dolnych i chorobach dermatologicznych, łuszczycy. Busko leży przy drodze krajowej Kielce - Tarnów, w odległości 50 km od Kielc i ma bezpośrednie połączenia autobusowe z Warszawą, Łodzią, Krakowem, Katowicami, Wrocławiem i Częstochową. Hotel posiada własny środek lokomocji z kierowcą umożliwiający jednorazowy przewóz czterech osób, oraz bagaż podręczny. Usytuowany w pobliżu parku zdrojowego obiekt Pod Świerkiem stwarza doskonałą okazję do korzystania z zabiegów leczniczych.

Zakwaterowanie

Wszystkie nasze pokoje posiadają łazienki z kabinami natryskowymi, telefon, internet bezprzewodowy oraz telewizję satelitarną i kablową.

Do Państwa dyspozycji mamy:

*4 pokoje 1-osobowe, *12 pokoi 2-osobowych, *4 pokoje 2-osobowe lux, *2 pokoje 3-osobowe oraz *1 apartament.

Udogodnienia

W  hotelowej Restauracji całodzienne wyżywienie serwuje się od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 do 21:30. Wyborne potrawy kuchni lokalnej  i międzynarodowej przyciągają smakoszy, a w każdą niedzielę, nasi goście mogą delektować się tradycyjnymi polskimi obiadami. Nasz bar cieszy się popularnością, dzięki fantastycznej atmosferze i szerokiej gamie napoi.

 Wypoczynek

W Hotelu Pod Świerkiem dostępne są  zabiegi lecznicze takie jak: kąpiele siarczkowe, plastry borowinowe, masaż klasyczny, gimnastyka zbiorowa.


Ceny

Ceny od: 42,49 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pod Świerkiem Pod Świerkiem
Pod Świerkiem Pod Świerkiem

www.polhotels.com  www.poltravel.com