Gromada Busko Zdrój

Waryńskiego 10
28-100 Busko-Zdrój
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstar

Lokalizacja

Busko - Zdrój jest jednym z głównych uzdrowisk polskich, znane zwłaszcza z dobroczynnego wpływu bogactw natury na schorzenia kostno-stawowe. Leży na wysokości 220-250 m n.p.m. w regionie zwanym Ponidzie i rozciąga się na zboczach Garbu Wójczańsko-Pińczowskiego. Okolica charakteryzuje się największą liczbą dni słonecznych w roku. Położony  w cichej dzielnicy przy zabytkowym Parku Zdrojowym, czteropiętrowy budynek  Gromady Busko Zdrój posiada windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. Hotel znajduje się w odległości 50 km od Kielc. Odległość od dworca PKS - 1 km. Odległość od lotniska Balice w Krakowie - 100 km.

Noclegi

Do Państwa dyspozycji jest 90 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach 1, 2 i 3 osobowych, oraz  apartamentach. Pragnąc zapewnić Gościom jak najprzyjemniejsze warunki wypoczynku i korzystania z dobrodziejstw uzdrowiska, nasz zawsze uśmiechnięty personel służy pomocą w każdej sytuacji. Wyposażenie pokoju: łazienka, TV-Sat, radio, telefon, internet.

Konferencje

Sala konferencyjna przeznaczona na 40 - 50 miejsc została wyposażona w : rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + Video, ekran, xero, telefon, fax.

Informacje dodatkowe

W pobliżu hotelu znajdują się: hala sportowa, stadion, korty tenisowe oraz pływalnia miejska. Hotel jest przyjazny dla zwierząt.

 


Ceny

Ceny od: 30,69 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com