Hotel Klimczok

Ul.Poziomkowa 20
43-370 Szczyrk
Polska
Tel: +48-33 8281400
Fax: +48-33 8281410
e-mail:marketing@klimczok.pl
---------------------------------

English
version

Deutsche
Fassung

Kliknij żeby zobaczyć domową stronę hotelu KlimczokHotel „Klimczok” RESORT & SPAw Szczyrku jest przepięknie usytuowany u podnóża góry, od której wziął nazwę. Ekskluzywne wnętrza obiektu połączone z jego malowniczym położeniem zapewnią Gościom wspaniały wypoczynek
i dostarczą niezapomnianych wrażeń. Hotel posiada komfortową bazę noclegową i może jednocześnie pomieścić 400 osób w 133 pokojach   i 8 apartamentach urządzonych w różnorodnych stylach: hiszpańskim , góralskim , bawarskim nowoczesnym i.t.d. Mocną stroną hotelu jest doskonale zorganizowane zaplecze gastronomiczne. Bogate menu Restauracji „Impresja” ,”Orientalnej” i szkockiego Pubu Highlander zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W „Szałasie” i w „Ogrodach” przy dźwiękach kapeli góralskiej można skosztować wyśmienitych potraw kuchni regionalnej. Chlubą Hotelu jest doskonale zorganizowane zaplecze odnowy biologicznej, rozrywkowe i rekreacyjne: Salony Piękna i Urody SPA wraz z kompleksem Basenów „Termy” z systemem podwodnych masaży, jacuzzi, rzeką wypływającą na zewnątrz -miejsce, gdzie w samym sercu Beskidów pięknieje ciało, odmładza się dusza i oczyszcza umysł. Nasza oferta to bogaty zestaw zabiegów na ciało wspomagana mocą źródlanej wody, kosmetyków firmy THALGO i nowoczesnymi urządzeniami takimi jak Vacustyler, Kapsuła Młodości,Slide – Styler, SPM, wanna do masażu podwodnego, Vichy shover oraz katedra biczy szkockich. Stworzyliśmy Pakiety Usług SPA uwzględniające różnorodność potrzeb naszych Gości, programy skierowane zarówno do Klientów Indywidualnych, jak i Grupowych. fantastyczny Nocny Klub „Grota” , sportowe Kasyno Gry, , sauną, kryty kort tenisowy, automatyczna, dwutorowa kręgielnia i wiele innych atrakcji. Hotel „Klimczok” to również nowoczesne Centrum Konferencyjne, na które składa się 9 nowocześnie wyposażonych sal z pełnym zapleczem audiowizualnym.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (3)Lokalizacja

Hotel jest położony 2 km od centrum miasta, 17 km od głównej stacji kolejowej i 0,2 km od głownej stacji PKS. Najbliższe lotnisko jest 98 km od hotelu. 
Do hotelu kursuje autobus z Dworca Bielsko-Biała (17 km od Hotelu "Klimczok") co 0,5 godz.
Najbliższa stacja kolejowa: Bielsko-Biała (17 km od Hotelu Klimczok") co 0,5 godz. 


mapsm.jpg (11095 bytes)
KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ


www.polhotels.com www.poltravel.com