Skala Biała Podlaska

Ul. Artyleryjska 1
21-500 Biała Podlaska
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

W skład trzygwiazdkowego Hotelu Skala wchodzi część zabytkowa,starannie odrestaurowana w 2010 r. i funkcjonująca jako restauracja i część hotelowa dodana w 2011 r. Obiekt funkcjonuje od 1932 r. Hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, ok. 1 km od drogi E30.

Pokoje

Hotel Skala oferuje 22 pokoje. Wśród nich znajdują się pokoje 1- i 2-osobowe oraz apartamenty. Subtelna kolorystyka wnętrz oraz najlepszego gatunku materiały i umeblowanie zapewniają wysoki komfort pobytu.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja oferuje znakomite dania. Bar proponuje spędzenie miłych chwil przy filiżance smakowitej kawy. Na życzenie dania przygotowywane są z indywidualnie dobranych składników, zgodnie z upodobaniami gościa.

Konferencje

Hotel dysponuje w pełni wyposażoną salą konferencyjną, gdzie organizować można spotkania, szkolenia i konferencje. Klientom indywidualnym proponujemy kameralny Salonik V.I.P. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Sale konferencyjne wyposażone są w pełen zestaw sprzętu konferencyjnego: ekran, projektor multimedialny, mikrofon, system nagłośnieniowy, rzutnik slajdów, flipchart, telewizor LCD z 55-calowym ekranem i bezprzewodowy dostęp do Internetu.


Ceny

Ceny od: 37,48 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Widok zewnętrzny Pokój
Pokój Pokój
Pokój Pokój

www.polhotels.com  www.poltravel.com