Hotel Podlasie

Ul. 27 lipca 24/1
15-182 Białystok
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotelu Podlasie znajduje się w centrum Białegostoku. Dogodne położenie niedaleko centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i chwil wytchnienia po pracy.Uwaga reorganizacja ruchu.Mogą dojechać Państwo do Hotelu Podlasie nowo otwartą ulicą Piastowską.

Zakwaterowanie

Oddajemy do Państwa dyspozycji 190 miejsc w 86 pokojach. Pokoje wyposażone w łazienkę i telewizor. Część z nich dodatkowo posiada klimatyzację.* jednoosobowe* dwuosobowe* dwuosobowe z podwójnym łożem* pokoje gabinetowe - dwupokojowe do wykorzystania dla trzech lub czterech osób

Udogodnienia

Oferujemy szereg usług dodatkowych: parking strzeżony, bezpłatna prasa, zamawianie TAXI, zamawianie kwiatów, pralnia i prasowalnia, - studio fryzjerskie "Komnata Fryzur".

Wyżywienie

Restauracja "Lipcowy Ogród" jest doskonałym miejscem na dobrą kawę czy lunch biznesowy spotkanie towarzyskie, czy bankiet. Nasi kucharze sprostają wymaganiom zarówno miłośników kuchni tradycyjnej, jak i wytrawnych smakoszy. Dysponujemy trzema salami restauracyjnymi które są idealne do organizacji kameralnych przyjęć.

Konferencje

Hotel Podlasie oddaje do Państwa dyspozycji nowe sale szkoleniowe. Nasze sale są odpowiednie zarówno do prowadzenia szkoleń warsztatów czy też prezentacji.

Informacje dodatkowe

Parking strzeżony


Ceny

Ceny od: 39,41 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com